Tisk
Vyhrajte zateplení rodinného domu zdarma

Vyhrajte zateplení rodinného domu zdarma

Petra Vaňková | Pátek, 17. duben 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost ROCKWOOL spouští soutěž o zateplení rodinného domu zdarma. Hlavní výhrou je dodání kompletního zateplovacího systému ECOROCK®FF, který zahrnuje kvalitní izolaci z kamenné minerální vlny a stavební chemii.

Výherce soutěže dostane k výhře navíc balíček služeb. Ten obsahuje zaškolení realizační firmy, výtahové zkoušky, přepočet tloušťky izolace a poradenství odborníků. Velkou výhodou pro zákazníka je dodání kompletního systému, izolace i stavební chemie, od jednoho výrobce. 

Registrace do soutěže o zateplení rodinného domu zdarma je možná od 16. března do 31. května 2015. Výherce vybere odborná porota 12. června 2015. Výhru, kompletní zateplovací systém do celkové rozlohy 300 m²  izolované fasády, získá soutěžící, který vytvoří nejoriginálnější slogan podle zadání. Další podmínkou je, že plánuje zateplit svůj dům nejpozději do konce listopadu 2015. Na dalších 49 soutěžící čekají dárkové předměty ROCKWOOL. Zaregistrovat se můžete zde.

Systém ECOROCK®FF umožňuje komplexní a jednoduché kontaktní zateplení fasád. Základem kompaktního řešení pro novostavby i rekonstrukce jsou desky z nehořlavé kamenné minerální vlny ROCKWOOL. Kamenná vlna je skvělý tepelný izolační materiál, tlumí hluk z vnějšího prostředí, zachovává prodyšnost stěn, přispívá k požární bezpečnosti staveb a je šetrný k životnímu prostředí. Zateplovací systém ECOROCK®FF se dá použít na betonové i zděné podklady. Majiteli domu uspoří náklady na vytápění nebo klimatizaci a v dlouhodobém horizontu podporuje zhodnocení nemovitosti.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Izolace”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop