Tisk
Zdravý život v dřevostavbě? Dýchejte

Zdravý život v dřevostavbě? Dýchejte

Komerční sdělení | Pondělí, 23. leden 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Oblíbeným tématem současnosti je zdravý životní styl. Jsou správné stravovací návyky spojené s pohybovými aktivitami skutečně jediné, co pro sebe můžeme udělat? Je to dostačující? Je ještě něco, co by nám pomohlo?

Převážnou část života strávíme v interiérech. Víme, že to není ideální cesta, a hledáme řešení, jak si pobyt co nejvíce zpříjemnit. Ideálním řešením se jeví přizpůsobení vnitřního klimatu co nejvíce tomu vnějšímu.

Vargová Michal na Ostrově 2Jak správně přizpůsobit vnitřní prostor dřevostavby ?

Trendy současných dřevostaveb jsou difuzně uzavřené skladby střešních a stěnových plášťů, které používají různé neprodyšné matriály bránící průniku vlhkosti pláštěm z vnitřního prostoru do exteriéru. Zbývá tedy jen větrat okny. Pomoci zde mohou podpůrné systémy jako rekuperace vzduchu, klimatizace, čističky nebo zvlhčovače vzduchu. Jinak se kvalita vnitřního ovzduší dramaticky zhorší a nás začnou na zdraví ohrožovat plísně.

CABLE NET, Galanta 27 000 x vyzkoušený izolační materiál pro dřevostavby

Řešením může být použití izolačního materiálu, který vytváří zdravé vnitřní prostředí bez plísní zamezováním kondenzace vlhkosti a také skvěle tlumí okolní hluk. Stříkaná pěnová izolace ICYNENE pochází z Kanady, na severoamerickém kontinentu má více než třicetiletou tradici a na českém trhu je ověřena více než 7000 aplikacemi. Vytváří kompaktní izolační vrstvu bez jakýchkoliv netěsností a tím zabraňuje tepelným ztrátám. Izolační vlastnosti nemění po celou dobu životnosti stavby, čímž výrazně přispívá k úspoře nákladů na vytápění za chladných dní. V létě, hlavně v podkrovích, napomáhá ke snížení vnitřní teploty a tím výrazně redukuje nutnost používání klimatizace.

Jak a kde nejlépe nakoupit?

I ten nejlepší materiál potřebuje správnou aplikaci, aby fungoval správně. Proto se kanadská společnost rozhodla spojit s těmi nejlepšími na českém trhu, s firmou Liko-S, a.s. Filozofií firmy je dělat věci v nejvyšší možné kvalitě a k maximální spokojenosti svých zákazníků. Pomocí špičkové techniky, certifikovaných aplikátorů a skvělé technické a zákaznické podpoře je schopna pomoci vám s řešením zdravého bydlení, které si vy a vaši blízcí zasloužíte.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Izolace”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop