Tisk
Izolujte s konopím

Izolujte s konopím

Ondřej Zaorálek | Úterý, 01. březen 2011 |

Přidat na Seznam.cz Společnost CANABEST, jediný český výrobce izolací z konopných vláken, reaguje na rostoucí poptávku po přírodních materiálech a uvádí na trh novou generaci konopných izolací – CANABEST BASIC Natur a CANABEST PLUS Natur , které jsou ekologické a jen na čistě přírodní bázi, tudíž neobsahují žádné zdraví a životnímu prostředí škodlivé látky.

Tyto špičkové, čistě přírodní tepelně izolační rohože se vyrábějí z konopných vláken s příměsí organického pojiva z kukuřičného škrobu. Neobsahují formaldehyd, fenoly, akryláty ani umělá barviva či bělidla. Izolace se také vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, která probíhá plně ekologickým procesem a za dodržování těch nejpřísnějších požadavků na kvalitu a technologii. Vzhledem k použitým materiálům je velice příjemná na dotyk, nedráždí a nepáchne, takže je vhodná pro alergiky a citlivé osoby.

CSC_2098Zdravé mikroklima

Všechny izolace z konopných vláken CANABEST mají srovnatelné tepelně izolační vlastnosti jako minerální izolace, přičemž jeho výhodami jsou výraznější letní tepelná ochrana díky vysoké schopnosti akumulovat teplo, jedinečná schopnost regulovat vlhkost a příznivější ekologická bilance. Díky konopné izolaci dům „dýchá", odvádí vlhkost a tím se vytváří v objektu zdravé prostředí a dobré mikroklima s přirozenou ochranou proti plísním, bakteriím a jiným alergenům. Samozřejmou vlastností je také odolnost proti napadení škůdci a nepodléhání hnilobám. Konopná izolace CANABEST se dá použít jak v novostavbách, tak i ve starších domech.

Od letošního roku rozšiřujeme náš sortiment konopné izolace také o technické fólie pro stavebnictví včetně příslušenství od švýcarské firmy Ampack. Tento kompletní systém ochrany stavebního pláště je s konopnou izolací vzájemně plně kompatibilní.

P1010875

(Komerční prezentace)

Vaše komentáře (3)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Izolace”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop