Tisk
NATURHOME: <small>nový systém dřevostaveb</small>

NATURHOME: nový systém dřevostaveb

Ondřej Zaorálek | Pátek, 11. únor 2011 |

Přidat na Seznam.cz Dřevo se stalo v dnešní energeticky úsporné době neodmyslitelným stavebním materiálem. Jedná se o přírodní, a tudíž snadno obnovitelnou surovinu, která umožňuje rychle, ekonomicky a ekologicky stavět. Společnost Knauf Insulation, výrobce nové generace bezformaldehydové minerální izolace s ECOSE Technology, dlouhodobě podporuje trvale udržitelný rozvoj ve stavebnictví, a proto uvádí na trh revoluční systém NATURHOME, který nejlépe vyhovuje potřebám dřevostavby. Předností systému je jednoduchost, ekologičnost, požární odolnost, menší pracnost a cenová dostupnost.

Odolnost a zdravotní nezávadnost

Systém NATURHOME s izolací NATUROLL s ECOSE Technology vyniká svými tepelnými vlastnostmi, požární bezpečností a ochranou proti hluku. Laboratorní zátěžové testy provedené nezávislou zkušebnou ukázaly, že NATURHOME přežije extrémní žár a neshoří. Požární odolnost obvodové stěny dřevostavby je REI 45 minut z vnitřní strany konstrukce a REI 60 minut z vnější strany konstrukce. Stropní konstrukce dřevostavby má požární odolnost REI 60 minut. Pokud srovnáme skelnou izolaci v systému NATURHOME s izolací kamennou, která se u dřevostaveb doposud používala, lze konstatovat, že v systému NATURHOME i skelná izolace dokonale splní veškeré náročné požadavky stavby. Skelná minerální izolace s ECOSE Technology je lehčí, pružná, cenově dostupnější, lépe se s ní pracuje, šetří náklady na dopravu a skladování. A co je neméně důležité, izolace je bez formaldehydu, fenolů, akrylátů, bez barviv a bělidel a splňuje nejpřísnější nároky na kvalitu vzduchu v interiéru. Svými vlastnostmi systém NATURHOME se skelnou izolací NATUROLL předčí běžně užívané skladby s kamennou izolací.

Pozvanka_na_veletrh_devostavbyInformace na veletrhu

Pokud vás zajímají ekologické dřevostavby a chcete se o nich dozvědět více, přijměte pozvání na veletrh Dřevostavby, který se koná v Praze na výstavišti v Holešovicích ve dnech 24–27. února 2011. Pro odborníky i laiky jsou připraveny zajímavé přednášky o energetický úsporných budovách. Společnost Knauf Insulation pro účastníky veletrhu navíc připravila seminář o novém systému NATURHOME pro dřevostavby – v pátek 25.2.2011 od 10.15 hod. v přednáškovém sále v hale č. 1 Průmyslového paláce. Na stánku společnosti Knauf Insulation (hala 2, stánek 2B10) odborníci každému zájemci poradí, co je pro jeho dřevostavbu nejvhodnější.

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Konstrukce dřevostaveb”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop