Tisk
OKNA.EU: <small>Prémiové showroomy představí to nejlepší z oken</small>

OKNA.EU: Prémiové showroomy představí to nejlepší z oken

DAS | Úterý, 16. červen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost OKNA.EUv dubnu oficiálně zahájila provoz svých dvou nových showroomů v Praze. Zájemci z řad architektů i běžných koncových zákazníků si v nich mohou udělat reálnou představu o portfoliu nabízených produktů, včetně oken a dveří velkých formátů, které v klasických prodejnách nejsou běžně vystavovány.


OKNA.EU 4OKNA.EU 2V nových pražských showroomech jsou vystaveny kromě základních typů oken také prémiové produkty, jako jsou moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá řešení velkoplošných zasklení včetně celoprosklených rohů. Zákazníkům se tak naskýtá možnost nejen fyzicky vidět a porovnat jednotlivé produkty a řešení, ale mohou si zkusit také manipulaci s okny nebo dveřmi před učiněním nákupního rozhodnutí. „Na českém trhu chybí taková místa, kde by si zákazníci mohli prohlédnout a osobně vyzkoušet například hliníková a dřevohliníková okna v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů," objasňuje Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU, proč se rozhodli otevřít nové showroomy.

OKNA.EU Říčany ModleticeOKNA.EU 11První showroom nacházející se v Říčanech - Modleticích je dobře dostupný z Pražského okruhu v místě, kde se napojuje na D1 a disponuje prostorným parkovištěm. „V těchto prostorech rozdělených do sektorů podle typu a účelu vzorků prezentujeme technicky náročnější řešení a velká část nových výstavních prostor bude vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné," říká Ing. Jiří Chomát a dodává: „Díky moderním technologiím, které nabízíme, jsme připraveni splnit různorodé záměry architektů a klientů."

OKNA.EU 8OKNA.EU Praha CentrumDruhý showroom, pojmenovaný Praha - Pankrác, najdou zákazníci na magistrále ve směru do centra poblíž čerpací stanice OMV před sjezdem na Pankrác a Podolí. Vystaveny zde jsou mimo jiné prémiové vchodové dveře značky Perito a velkoformátové HS portály - posuvné prosklené stěny, které lze také vyrobit se skrytými rámy. V této vzorkovně je k vidění i jedinečné hliníkové okno splňující kritéria pro pasivní domy v Německu, která jsou ještě přísnější než ta česká. Největším lákadlem showroomu je unikátní panoramatická posuvná stěna s elektrickým ovládacím systémem, jež zákazníkovi nabízí originální a neotřelé velkoformátové prosklení ve zcela bezrámovém provedení. Obdobná panoramatická stěna s manuálním ovládáním je k vidění i v showroomu Říčany – Modletice.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Okna, dveře, výplně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop