Tisk
Garážová vrata LOMAX se vyznačují kvalitou a vysokou estetickou hodnotou

Garážová vrata LOMAX se vyznačují kvalitou a vysokou estetickou hodnotou

Redakce | Pátek, 26. únor 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Garážová vrata představují bezpečnostní a estetický prvek rodinného domu, respektive garážové části. Přestože na tuzemském trhu působí spousta společností specializující se na prodej, montáž a výrobu garážových vrat, ne všechny se mohou pyšnit pozitivními ohlasy a kvalitními referencemi. Můžete předcházet zdlouhavému průzkumu trhu a oslovit ryze českou firmu LOMAX, která na poli s garážovými vraty působí od roku 1992. Dlouholeté zkušenosti prolíná do praxe, respektuje moderní trendy a neustále inovuje svá řešení.

 

Produktové portfolio společnosti LOMAX zahrnuje vedle propracovaných garážových vrat také předokenní rolety, venkovní žaluzie, vchodové dveře, sítě proti hmyzu či rolovací mříže. Veškeré produkty jsou v souladu s bezpečnostními požadavky. Vyznačují se dlouhou životností a precizním zpracováním.

Variace garážových vrat

Moderní garážová vrata korespondují s aktuálními trendy ve světě bydlení. Okna, vstupní dveře a garážová vrata by měly být v jednotném stylu. Vybrat si můžete z široké palety dekorů, přičemž velké popularitě se těší imitace dřeva. Sortiment garážových vrat se rozděluje na několik sekcí v závislosti na způsobu fungování. Můžete sáhnout po sekčních, rolovacích, posuvných a průmyslových vratech. Ačkoliv se jedná o samostatné a odlišné varianty, mají několik společných vlastností. Stavebním kamenem je bytelná konstrukce a nechybí komfortní otevírání na dálkové ovládání.

predokenni-rolety-2

 

Pakliže máte specifické společnosti, výrobce LOMAX se k vám neobrátí zády. Vyrábí garážová vrata na klíč.

Oslovte profesionály

Atraktivní design sluší každé garáži, ať už je součástí rodinného domu či samostatně stojící. Doporučujeme obrátit se na specialisty, kteří mají pod palcem garážový vrata s nízkou hlučností a dlouhou životností. Výrobní segment používá špičkové CNC stroje a další techniku, přičemž výsledkem práce jsou produkty s precizní kvalitou. Nabídku produktů můžete zhlédnout přímo na webových stránkách www.lomax.cz.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Okna, dveře, výplně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop