Tisk
Schiedel Absolut Parat má novou čelní desku, která plně vyhoví při Blower door testu

Schiedel Absolut Parat má novou čelní desku, která plně vyhoví při Blower door testu

Dagmar Šimonová | Středa, 15. únor 2012 |

Přidat na Seznam.cz

V poslední dodávce systému Absolut Parat se již objevila novinka, se kterou společnost Schiedel plánovala přijít na počátku roku 2012. Na základě požadavků zákazníků je na systémy vyrobené po 1.1.2012 nově osazována nová čelní deska BDF ( Blower door frontplate), která plně vyhovuje podmínkám při Blower door testu (v kombinaci s úpravou Verschlemt). Tato novinka je tak převážně určena pro domy, kde je osazen systém řízeného větrání s rekuperací.

 

Schiedel - čelní deska Blower door frontplateČelní deska Blower door frontplate uzavírá komínový průduch, což jistě ocení stavebníci, kteří osadí spotřebič na komín v budoucnu. Proříznutí této čelní desky je nutno provádět těsně před vlastním osazením spotřebiče.

 

Cena dodávek komínových systémů Absolut Parat zůstává touto úpravou nezměněna

Schiedel ParatPod označením Schiedel PARAT jsou dodávány prefabrikované komínové systémy, určené především pro výstavbu montovaných domů. Jednotlivé díly, zpravidla na výšku podlaží, jsou předem vyrobeny ve výrobním závodě a tak dodávány na stavbu. Technologie Schiedel PARAT eliminuje vznik možných montážních chyb při sestavování komínových systémů z jednotlivých dílů na stavbě a zásadním způsobem zrychluje vlastní montáž. Systémy jsou vyrobeny z osvědčených standardních součástí, doplněných speciálním příslušenstvím pro bezpečnou dopravu, manipulaci a montáž.

 

Schiedel ABSOLUTSchiedel ABSOLUT je dvousložkový komínový systém s integrovanou tepelnou izolací v komínové tvárnici a tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, vhodný pro odvádění spalin od spotřebičů na plynná, kapalná a pevná paliva. Je mimořádně vhodný i pro odvod spalin v podtlaku od nízkoteplotních a kondenzačních spotřebičů, Ø12 a 14 cm také od spotřebičů nezávislých na přívodu vzduchu z místnosti. Schiedel ABSOLUT je univerzálním komínovým systémem, určeným zejména pro rodinné domy, který obdržel hned čtyři různá ocenění.

 

 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop