Tisk
Plastová střešní krytina dřevostavbám sluší

Plastová střešní krytina dřevostavbám sluší

Dagmar Šimonová | Pondělí, 05. březen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

EUREKO je obkladová a střešní krytina z plastu, která svým výborným vzhledem důvěrně imituje přírodní materiály – kamennou břidlici a dřevěný šindel. Tento ryze český výrobek si svou pozici na trhu upevňuje již více než 11 let a za tuto dobu si získal velkou oblibu nejen mezi zákazníky, ale i u realizačních firem.

 

Střešní krytina EUREKO - DDS (Drdlíkův dřevěný šindel)Nízká hmotnost nezatěžuje staré krovy, snižuje nároky na krovy nové a navíc umožňuje snadnou manipulaci při pokládce. Plastový základ výrobků dává krytině EUREKO celou řadu dalších vyhledávaných vlastností, kterými jsou například pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození. Velmi oceňovaná je také nenasákavost a nepórovitost, což umožňuje odolávat vlivu působení mechů a lišejníků, ale taký silným mrazům. V neposlední řadě je zde také cena, která je výrazně nižší než u originálních přírodních materiálů, a jednoduchost pokládky spojená se snadnou úpravou šablon bez potřeby speciálního nářadí.

 

Přírodě blízký vzhled s minimálními nároky na údržbu

Střešní krytina EUREKOO věrohodnost vzhledu střešní krytiny EUREKO se ročně přesvědčí stovky zákazníků, navíc se prokázala na několika památkových objektech, ale také v chráněných krajinných oblastech a národních parcích, kde se EUREKO coby bezúdržbová a levnější varianta přírodních materiálů začala hojně využívat a od originálů je téměř k nerozeznání.

 

Střešní krytina EUREKOEUREKO je distribuováno širokou sítí specializovaných prodejců po celém Česku a Slovensku. Jejich seznam, stejně jako veškeré potřebné informace, kontakty, návody a ceníky jsou na www.eureko.org.

 

 

           

Vaše komentáře (3)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop