Tisk
LINDAB: <small>Podzimní akce na střešní krytinu Click Premium</small>

LINDAB: Podzimní akce na střešní krytinu Click Premium

Dagmar Šimonová | Pátek, 26. říjen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Plánujete v příštím roce realizaci nové dřevostavby? Nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci střešního pláště u toho stávajícího? Možná si říkáte, že na koupi vhodného materiálu je ještě čas, teď před zimou se vám ale nabízí skvělá šance, jak ušetřit tisíce.


2a kopie kopie kopie
Aktuální slevová akce na bezúdržbovou stavebnicovou krytinu Lindab Click se zámkovým spojem probíhá v období od 10.10.- 30.11.2012. Za cenu základního Classicu můžete získat pokročilý antikorozní povrchový systém Premium se zárukou 20 let bez nutnosti natírání a jiné speciální údržby. Místo 379 Kč zaplatíte 329,- Kč/m2 bez Dph. Sleva se vztahuje na 6 nejoblíbenějších odstínů – tmavě a cihlově červená, tmavě šedá, hnědá, antracitová a stříbrná metalíza. Na základě poptávky Vám odborníci z firmy Lindab s.r.o. zhotoví nezávazný rozpočet a výpis potřebných prvků přímo na Vaši střechu.

Rychle, profesionálně a bez údržby

click cb kopie kopie01 kopiePokládka krytiny Lindab Click je technicky nenáročná a časově velmi efektivní. Jednotlivé pozinkové lamely jsou široké 50 cm a dlouhé až 6 m a pokládají se na bednění nebo laťování na klasickou paropropustnou izolaci. K montáži není potřeba odbornosti, zvláštních zkušeností ani speciální stroje a nástroje! Díky systému zámkového spojování se jednotlivé lamely do sebe vzájemně jednoduše zaklapnou (Click-Click) a střecha je hotova.

LNB click (3) kopieDíky extrémně nízké váze pouhých 5 kg/m2 je mimořádně vhodná na rekonstrukce starších objektů nebo pro horské oblasti s vyšším výskytem sněhu. LindabClick je určena pro střechy se sklonem 7° a více.

 

 Lindab Click podzimni akce 2012

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop