Tisk
Lindab radí: <small>jak ušetřit 12000Kč a mít to nejlepší?</small>

Lindab radí: jak ušetřit 12000Kč a mít to nejlepší?

Dagmar Čechová | Středa, 08. říjen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Povrchová úprava PREMIUM: dopřejte své střeše to nejlepší a ušetřete na ploše 200 m2 12 tis. Kč! Lindab, renomovaný výrobce a prodejce střešních a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli, vychází vstříc stále se zvyšujícímu zájmu o povrchovou úpravu střech Premium.

Ten kdo si nyní pořídí krytinu Ideal, Mega, Topline nebo SRP Click, zaplatí stejně, jako by zvolil povrchovou úpravu Classic, ale přitom bude mít střechu v prémiové kvalitě.

Ceny za 1 m2 střešní krytiny v úpravě Premium za cenu Classic činí od 15. září:

  • 249 Kč místo dřívějších 289 Kč (Lindab Ideal),
  • 259 Kč místo dřívějších 294 Kč (Lindab Mega),
  • 279 Kč místo dřívějších 319 Kč (Lindab Topline)
  • a 319 Kč místo dřívějších 379 Kč (Lindab SRP Click).

IMG 8752 BoziDarDíky povrchové úpravě Premium, kterou mají střechy od Lindabu na horní straně, jsou odolné vůči mechanickému poškození, chráněné proti korozi a výborně čelí vnějším vlivům, jako jsou UV záření, extrémní zimy či horka nebo znečištění ovzduší. Ochranná vrstva spolu s ocelovým jádrem dodává plechové střešní krytině odolnost a pevnost, atraktivní vzhled a funkčnost po dlouhá léta.

Lindab na střechy s úpravou Premium poskytuje záruku 20 let. A proč byste s výběrem střechy v prémiové kvalitě neměli váhat? Protože, pokud se zaregistrujete a vyplníte formulář na webu, odborníci na plechové střešní krytiny z Lindabu vám bezplatně a nezávazně s výběrem střechy poradí a ještě nabídnou speciální slevu přímo pro vámi vybranou střechu.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop