Tisk
Střecha od evropské jedničky

Střecha od evropské jedničky

Redakce | Pondělí, 01. říjen 2018 |

Decra® je evropskou jedničkou na trhu s plechovými krytinami. Co stojí za výjimečným úspěchem značky? Spojení moderní technologie, atraktivního designu a celé řady benefitů.

Oficiálním distributorem krytiny je BRAMAC, výrobce betonových a pálených keramických tašek. Špičková evropská kvalita výrobků Decra® se tak spojila s nadstandardní technickou podporou i zákaznickým servisem BRAMACU, který je domácím lídrem trhu.

sablona decraPlechové šablony Decra® mají ocelové jádro a díky tomu poskytují střechám výjimečnou pevnost a odolnost. Decra® je v Evropě zavedenou značkou s více než 55 milióny položených m2 šablon v různých klimatických podmínkách a s desítkami let zkušeností.

Nabídka zahrnuje šablony Decra Classic, Decra Elegance a Quadro. Decra Elegance a Quadro se vyrábějí také ve variantě Acoustic S, která poskytuje vyšší úroveň zvukotěsnosti. Tato technologie byla vyvinutá pro potřeby automobilového průmyslu a úspěšně se adaptovala i ve stavebnictví. Lepších akustických vlastností je dosaženo nalepením bitumenového pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony. Model Quadro Acoustic S získal na veletrhu Střechy Praha 2018 Čestné uznání poroty v soutěži Zlatá taška.

Plechové šablony se vyznačují nízkou hmotností a velkými formáty. Jejich snadná

fixace urychluje pokrývání střechy a investorům snižuje náklady na realizaci. Každá šablona má přední okraj zahnutý dolů a zadní nahoru, což umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím vysokou odolnost střechy vůči povětrnostním vlivům.

Na horní povrch šablon je aplikována prášková barva (powder coating), která zajišťuje vyšší stálobarevnost a trvanlivost než tradiční povrchové nástřiky. Vysokou ochranu proti korozi zajišťuje vrstva z polyuretanu.

Plechová krytina Decra nabízí také bohatý výběr střešního příslušenství a doplňků. Zákazník získává kromě 30leté záruky na kvalitu materiálu navíc i 15letou nadstandardní záruku na funkčnost střešního systému.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

 • Jaké jsou alternativní střešní krytiny?

  Jaké jsou alternativní střešní krytiny?

  Hledáte vhodnou střešní krytinu pro váš krov, ale neláká vás klasická střešní krytina? Alternativou mohou být střechy z netradičních materiálů, moderním designem i neotřelých…

 • Zelená extenzivní střecha - střešní krytina budoucnosti

  Zelená extenzivní střecha - střešní krytina budoucnosti

  Je to zvláštní zahrada. Nemusíte ji okopávat ani hnojit, obejdete se bez sekání trávníku i podzimního hrabání listí a často ji vidíte jen z dálky nebo z okna. Vyžaduje jen občas…

 • Střecha srubu z kulatiny - jak na to?

  Střecha srubu z kulatiny - jak na to?

  V době moderních technologií prochází i stavebnictví neustálými proměnami. Jak je vůbec možné držet krok s dobou? Odpověď je jednoduchá. Využít příležitosti, nebát se nových…

 • Sametový lesk pro dřevostavbu

  Sametový lesk pro dřevostavbu

  Plechové střešní krytiny jsou oblíbené zejména pro svou příznivou cenu, neodmyslitelně patří také na střechu klasických horských roubenek. Aby stavbu chránily bezchybně po dlouhá…

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

 • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

 • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop