Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Střecha

Tisk
Střecha od evropské jedničky

Střecha od evropské jedničky

Redakce | Pondělí, 01. říjen 2018 |

Decra® je evropskou jedničkou na trhu s plechovými krytinami. Co stojí za výjimečným úspěchem značky? Spojení moderní technologie, atraktivního designu a celé řady benefitů.

Oficiálním distributorem krytiny je BRAMAC, výrobce betonových a pálených keramických tašek. Špičková evropská kvalita výrobků Decra® se tak spojila s nadstandardní technickou podporou i zákaznickým servisem BRAMACU, který je domácím lídrem trhu.

sablona decraPlechové šablony Decra® mají ocelové jádro a díky tomu poskytují střechám výjimečnou pevnost a odolnost. Decra® je v Evropě zavedenou značkou s více než 55 milióny položených m2 šablon v různých klimatických podmínkách a s desítkami let zkušeností.

Nabídka zahrnuje šablony Decra Classic, Decra Elegance a Quadro. Decra Elegance a Quadro se vyrábějí také ve variantě Acoustic S, která poskytuje vyšší úroveň zvukotěsnosti. Tato technologie byla vyvinutá pro potřeby automobilového průmyslu a úspěšně se adaptovala i ve stavebnictví. Lepších akustických vlastností je dosaženo nalepením bitumenového pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony. Model Quadro Acoustic S získal na veletrhu Střechy Praha 2018 Čestné uznání poroty v soutěži Zlatá taška.

Plechové šablony se vyznačují nízkou hmotností a velkými formáty. Jejich snadná

fixace urychluje pokrývání střechy a investorům snižuje náklady na realizaci. Každá šablona má přední okraj zahnutý dolů a zadní nahoru, což umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím vysokou odolnost střechy vůči povětrnostním vlivům.

Na horní povrch šablon je aplikována prášková barva (powder coating), která zajišťuje vyšší stálobarevnost a trvanlivost než tradiční povrchové nástřiky. Vysokou ochranu proti korozi zajišťuje vrstva z polyuretanu.

Plechová krytina Decra nabízí také bohatý výběr střešního příslušenství a doplňků. Zákazník získává kromě 30leté záruky na kvalitu materiálu navíc i 15letou nadstandardní záruku na funkčnost střešního systému.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

 • Oprava střechy roubené dřevostavby - jak na to?

  Oprava střechy roubené dřevostavby - jak na to?

  Základní funkcí střešní konstrukce je ochrana proti povětrnostním vlivům. Současně je korunou domu – velmi významně ovlivňuje vnímání stavby samotné. Ne nadarmo se pro soubor…

 • Štíty masivních dřevostaveb

  Štíty masivních dřevostaveb

  Štítovou stěnu lze považovat za výkladní skříň dřevostavby. Patří neodmyslitelně k roubeným a hrázděným stavbám a její provedení může být jednoduché, velmi často však…

 • Vybíráme materiály - střešní krytina pro střechu dřevostavby

  Vybíráme materiály - střešní krytina pro střechu dřevostavby

  Kvalitní střešní krytina je základem každé dřevostavby i zděného domu. Jestliže právě řešíte, co zvolit jako střešní krytinu pro vaši budoucí dřevostavbu, nabízíme vám v…

 • Zelených střech přibývá!

  Zelených střech přibývá!

  K naší radosti si čím dál víc lidí a institucí uvědomuje, že zelená střecha má nejen ekonomický efekt, ale dokáže významně přispět ke zlepšení životního prostředí. A to je…

Více článků »

 • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

 • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?