Na střeše má přednost klasika

Na střeše má přednost klasika

Komerční sdělení | Úterý, 24. září 2019 |

Betonové tašky jsou oblíbené pro svůj vynikající poměr užitných vlastností a ceny, rozmanitost profilů a širokou škálu barev. U modelů betonových tašek Classic Protector PLUS a Classic AERLOX se potkává klasická elegance s vyspělou technologií výroby.


Vsaďte na osvědčenou kvalitu

Střešní krytina by neměla splňovat pouze estetické požadavky. Měla by vyhovovat i všem nárokům na funkčnost tak, aby poskytovala dokonalou ochranu a bezpečí. Toto vše nabízí střešní taška BRAMAC Classic Protector PLUS. Tento model tašky má elegantní profil se symetrickým zvlněním, který skvěle padne k novostavbám i rekonstrukcím. Střecha s krytinou Classic Protector PLUS se stává přirozenou součástí nezaměnitelného koloritu naší krajiny.

2 rez taškou-1

Betonovou tašku Classic Protector PLUS charakterizuje velmi dlouhá životnost a vysoká mechanická odolnost.

V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.


Řešení pro krovy s limitovanou nosností

Výběr střešní krytiny se mimo jiné odvíjí od konstrukce krovu. Další model z portfolia firmy BRAMAC, střešní taška Classic AERLOX, je o 30% lehčí než srovnatelná betonová taška. Tuto skládanou krytinu lze tedy použít na střechy s limitovanou nosností krovu.

Nižší hmotnost je výsledkem unikátní výrobní technologie. Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je zajištěno snížení hmotnosti tašky, a přitom je zachována požadovaná pevnost. Samozřejmě, i tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost. Také Classic AEROX je opatřen vyspělou povrchovou technologií Protector PLUS s použitím mikrobetonu.

aerlox vahy

Oba modely betonových tašek Classic Protector PLUS a Classic AERLOX disponují komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty do sebe optimálně zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. BRAMAC nabízí třicetiletou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Podle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i desetiletou nebo patnáctiletou záruku na funkčnost střešního systému.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

 • Odborníci radí: Střecha v době klimatické změny

  Odborníci radí: Střecha v době klimatické změny

  Méně prší, teploty jsou stále vyšší, v zimě je sucho a málo sněhu. Přišli bychom určitě na více projevů tak zvané klimatické změny, kterou může provázet i výskyt extrémních…

 • Jaké jsou alternativní střešní krytiny?

  Jaké jsou alternativní střešní krytiny?

  Hledáte vhodnou střešní krytinu pro váš krov, ale neláká vás klasická střešní krytina? Alternativou mohou být střechy z netradičních materiálů, moderním designem i neotřelých…

 • Zelená extenzivní střecha - střešní krytina budoucnosti

  Zelená extenzivní střecha - střešní krytina budoucnosti

  Je to zvláštní zahrada. Nemusíte ji okopávat ani hnojit, obejdete se bez sekání trávníku i podzimního hrabání listí a často ji vidíte jen z dálky nebo z okna. Vyžaduje jen občas…

 • Střecha srubu z kulatiny - jak na to?

  Střecha srubu z kulatiny - jak na to?

  V době moderních technologií prochází i stavebnictví neustálými proměnami. Jak je vůbec možné držet krok s dobou? Odpověď je jednoduchá. Využít příležitosti, nebát se nových…

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop