Trendem jsou střechy v metalických barvách

Trendem jsou střechy v metalických barvách

Komerční sdělení | Středa, 31. březen 2021 |

Přidat na Seznam.cz

Metalické barvy jsou "in" nejen v módě a v automobilovém průmyslu, ale v posledních letech se tento trend objevil i v architektuře. Díky společnosti BRAMAC si dnes můžete v metalických odstínech pořídit také střechu.

Barvy granit metalic a mocca metalic najdete v barevné paletě u modelů betonových tašek Classic STAR či Tegalit STAR. Krytina v metalickém odstínu působí na střeše exkluzivně a vytváří dokonalou harmonii s dřevěnými nebo kamennými obklady, cihlovými pásky nebo s konstrukčními prvky ze skla a kovu.


Špičková technologie

Atraktivní barevné odstíny ale nejsou tím jediným, co činí tuto střešní krytinu výjimečnou. Oba modely disponují inovativní výrobní technologií STAR. Zatímco povrch standardních betonových tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch.

Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

technologie-STAR

obr.: Technologie STAR reprezentuje nejnovější trend ve výrobě střešních krytin. Vizualizace: BRAMAC


Pigmenty, které snižují přehřívání střechy

Krytina s technologií STAR má navíc do povrchu integrované speciální pigmenty, které odráží třikrát více infračerveného záření než běžné střešní krytiny a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Společně s vysoce reflexní fólií a nadkrokevní izolací BramacTherm tvoří unikátní skladbu střešního pláště s názvem Bramac COOL.

Její jednotlivé složky zabraňují pronikání tepla do podkroví, aniž by přitom ztrácely svou izolační schopnost. Střešní skladba Bramac COOL udržuje v podkroví příjemné klima v každé roční době a přináší úspory za vytápění nebo klimatizaci.

Tomšej CL_STAR_GM_Slavičín

obr.: Metalické odstíny jsou „in" i v moderní architektuře. Foto: BRAMAC


Do detailu řešená střecha

Střešní taška Tegalit STAR má plochý profil a čisté geometrické linie, model Classic STAR je charakteristický symetrickým zvlněním. Oba modely disponují komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty do sebe optimálně zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC.

Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. 30 letou záruku získají zákazníci na kvalitu a mrazuvzdornost betonových tašek, další 10letou nebo 15letou záruku mohou získat na funkčnost střešního systému podle vybraného příslušenství.

Betonová taška Tegalit STAR

obr.: Betonová taška Tegalit STAR v odstínu granit metalic.

Betonová taška Classic STAR

obr.: Betonová taška Classic STAR v provedení mocca metalic.


Střešní tašky BRAMAC Classic STAR


Přečtěte si pokud vás zajímá více informací o střešních taškách BRAMAC

Betonové tašky na střeše dřevostavby jsou tou správnou volbou. Jaké výhody přinášejí?
 
Dopřejte své dřevostavbě střechu s hvězdnou technologií
 
Betonové střešní tašky lákají na svou špičkovou technologii i design
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Technologie STAR reprezentuje nejnovější trend ve výrobě střešních krytin.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop