Dům na bázi dřeva

Tisk

FIRMA z adresáře: ALFAHAUS s.r.o.

Helena Petáková | Středa, 12. prosinec 2012 |

Přidat na Seznam.cz

ALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostaveb. Cíl, který si ALFAHAUS stanovil pro své klienty, je připravit pro každého originální realizaci vysněného domu. Výjimečnost dodaných realizací není pouze v nejmodernější certifikované technologii prefabrikovaných dílů, ale především ve výběru, doporučení a finálním zpracování.

Historie společnosti

AHR40eb0b ALFAHAUS logoSpolečnost ALFAHAUS působí na trhu dřevostaveb již třetím rokem. Lidé, kteří stojí za společností ALFAHAUS, mají ovšem dlouholeté zkušenosti. Především vedoucí tým pracuje v oboru již od roku 1991. Dlouholeté zkušenosti sbíral např. v Rakousku, Německu a Irsku. Jejich um a schopnosti se promítají do každodenní práce a jsou hmatatelné v osobitém charakteru dodávaných dřevostaveb.

Popis konstrukčního systému

ALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebSpolečnost ALFAHAUS vyrábí montované stavby na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému Rigips. Stavby se vyznačují nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domů se pohybují do 50 kW/m2 a jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií.

Energetické parametry

ALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebSpolečnost ALFAHAUS dodává jak difuzně uzavřené, tak difuzně otevřené systémy, vždy v nízkoenergetickém, ale i v pasivním provedení. Výsledný součinitel prostupu u systému je až U=0,12 W/m2K a spolu s unikátními okenními výplněmi U=0,7 W/m2K a vhodnými topnými systémy dosahují realizace vždy třídy A energetického štítku.

ALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostavebALFAHAUS - specialista v zakázkové výrobě nízko energetických dřevostaveb

Záruka kvality

ALFAHAUS je držitelem zákonné certifikace, dále certifikace s firmou Rigips a Inthermo (jako první v ČR). Společnost ALFAHAUS dále spolupracuje s ČVUT na optimalizaci a technickém vývoji jednotlivých systémů tak, aby dosáhla těch nejlepších výsledků.

logo Asociace dodavatelů montovaných domůFirma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.


Další firmy v adresáři najdete zde

 

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop