Dům na bázi dřeva

Tisk

700 dřevostaveb na kontě

Redakce | Pondělí, 03. září 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Rodinný dům VeltlínSpolečnost HK Dřestav je ověřeným partnerem při výstavbě nového domova. V současné době má za sebou přes 700 realizací převážně rodinných domů. Výsledky letité práce jsou oceněny nejen řadou spokojených uživatelů domů, ale také certifikátem v oblasti stavebnictví Kvalitní firma, který již několik po sobě jdoucích let úspěšně obhájila.

 

V oboru dřevostaveb drží firma krok s vývojem technologií nejen konstrukčních (difuzně otevřená konstrukce, řešení konstrukčních detailů, výběr izolací, nízkoenergetické konstrukce a betonové podlahy jsou standardem, pasivní skladbu lez doobjednat), ale také v technologiích, kterými jsou domy vybaveny (klimatizace a podlahové vytápění je standardem, domy je možné vybavit rekuperačními jednotkami, stíněním, centrálním vysavačem a dalším technologiemi). Základní standard je spíše vyšší jak po stránce používaných materiálů, tak standardní vybavenosti (komín, klimatizace a podlahové vytápění je součástí standardu). Kalkulace, které nezávazně na počátku uvažované spolupráce firma připraví, jsou velice přesné a odpovídají ceně po vypracování projektové dokumentace.

Na webových stránkách najdete širokou řadou typových domů, které pro vás firma upraví podle vašich požadavků na stavbu nebo s ohledem na dispozici pozemku a požadavků úřadů. Proces administrativy je dnes závislý na lokalitě a pozemku, může trvat asi půl roku, výstavba domu na klíč včetně základové desky je otázkou pěti měsíců. HK Dřestav má obchodní zastoupení po celé České republice.


Líbil se Vám článek?

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop