Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Veletrh FOR PASIV 2017

Kategorie: Veletrh, výstava
Datum: čtvrtek 09. únor 2017 - 10:00
Konec:sobota 11. únor 2017 - 17:00
Web: http://forpasiv.cz/
Místo konání: Praha Letňany

Veletrh FOR PASIV, který se v roce 2017 uskuteční již popáté, se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy. Letos se koná 9.-11. 2. 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA a podporují jej prestižní firmy z oboru, stejně jako široká mediální kampaň, záštity a odborní partneři.

Co Vás čeká na veletrhu FOR PASIV 2017

Veletrh FOR PASIV je určen každému, kdo se zajímá o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy - odborníkům, specialistům, lidem, kteří řeší úspory energie v novém bydlení, i těm, kteří si chtějí užít výhody a pohodlí svého stávajícího domova. Součástí veletrhu je poradenské centrum, ve kterém se můžete kdykoliv zastavit pro odbornou radu, a bohatý doprovodný program s řadou přednášek a prezentací a přehlídkou finalistů a vítězných domů ze soutěže Pasivní dům 2016.

Co se týče vystavujících, můžete se těšit na firmy z oblasti projekce a rozpočtů, výstavby, rekonstrukcí, dodávky stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostiky, auditů, financování či poradenství.

Navštivte i veletrh CESTY DŘEVA

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně se 2. ročníkem projektu CESTY DŘEVA, který je zaměřen na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o. – Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha.

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop