Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - bungalov Instinkt - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 18. září 2021 - 09:00
Konec:sobota 18. září 2021 - 15:00
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-18.9./
Místo konání: Chvalovice (naproti č.p. 14), okr. Nymburk

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt 1-108, který právě dokončujeme ve Chvalovicích na Nymbursku. Ve stejné lokalitě zde stavíme již druhý dům.

Zveme všechny, kteří přemýšlí o stavbě nového rodinného domu na prohlídku bestselleru mezi dřevostavbami společnosti Haas Fertigbau.

Bungalov na klíč s malou dispoziční úpravou

Bungalov Instinkt 1-108 zaujme nejen moderním provedením zevnějšku, ale také praktickým členěním prostoru uvnitř domu. Ve standardním provedení nabízí rodinný dům na klíč na zastavěné ploše 149 m2 kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu.

Dispozici uvnitř bungalovu v Chvalovicích si nechali klienti lehce upravit přesně podle svých potřeb a představ. Nadstandardem je také vytápění tepelným čerpadlem Vaillant s podlahovým teplovodním systémem, včetně chlazení.

Jak na prohlídku?

V sobotu 18. září mezi 9 a 15 hodinou bude náš odborník připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá.

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce: telefonicky na čísle +420 777 164 861 nebo na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Chvalovice (naproti č.p. 14), okr. Nymburk (zobrazit na mapě)

GPS: 50.164082N 15.083755E

Více o akci ZDE.

Hledat v kalendáři

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop