Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - bungalov Rapido před dokončením - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 28. květen 2022 - 10:00
Konec:sobota 28. květen 2022 - 14:00
Email: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-28.5.2022/
Telefon: 606 305 629
Místo konání: Žitenice – Pohořany

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Dům pro chráněnou oblast

Bungalov Rapido 2-81 v Žitenicích je upraven tak, aby vyhovoval přísným požadavkům CHKO České středohoří. Bílou fasádu zdobí dřevěné prvky a obložení v přírodním odstínu borovice. Střecha s upraveným sklonem 30° je pokrytá červenými pálenými taškami. Díky zvýšení se tak pod střechou nabízí možnost pochozí půdy k uložení sezonních věcí. Podle požadavků krajinného rázu můžeme upravit jakýkoliv typový dům.

Uvnitř má bungalov chytře promyšlenou dispozici 4 + KK, která působí velice prostorně. Přestože užitná plocha nabízí pouhých 81 m2, každého příjemně překvapí vzdušnost interiéru, kterou podtrhují vyšší stropy, které jsou standardem ve všech rodinných domech Haas, stejně tak jako velká francouzská okna.

Úsporný bungalov za rozumnou cenu

Každý rodinný dům Haas je už ve standardu vybaven tepelným čerpadlem napojeným na podlahové teplovodní vytápění, kterým lze v létě naopak chladit, to vše za minimální náklady a spotřebu energií. To beze zbytku platí i pro bungalov Rapido 2-81, který je v dnešní době rostoucích cen ideální volbou pro rodinu za rozumný rozpočet.

Bungalov na klíč jsme v Žitenicích začali stavět na začátku března a na začátku června předáme majitelům klíč od hotového domu. Po sobotním dni otevřených dveří doděláme ještě finální podlahové krytiny a osadíme dveře včetně zárubní, aby byl bungalov připraven k nastěhování.

Jak na prohlídku?

Příležitost prohlédnout si tento rodinný dům budete mít v sobotu 28. května mezi 10 a 14 hodinou. Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu, telefonicky na čísle: +420 606 305 629 nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Žitenice – Pohořany* (zobrazit na mapě)

GPS: 50.5608889N, 14.1738333E

(*Odbočka k pozemkům je z hlavní silnice hodně ostrá, není dobře vidět. Při příjezdu od Žitenic je potřeba výrazně zpomalit, protože se vjíždí na provizorní štěrkovou cestu. Náš dům je po levé straně, za rozestavěnými domy.)

Kontaktujte obchodního zástupce:

Josef Rynda

tel.: +420 606 305 629

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Typové provedení bungalovu Rapido 2-81 si prohlédněte ZDE.

Hledat v kalendáři

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop