Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - individuální patrový dům před dokončením - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 16. červenec 2022 - 10:00
Konec:sobota 16. červenec 2022 - 14:00
Email: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-16.7.2022-plzen/
Telefon: 603 261 340
Místo konání: V Závrtku (vedle č.p. 337/6), Plzeň - Koterov

Jste z Plzeňska a chystáte se stavět? Pak byste si neměli nechat ujít den otevřených dveří v individuálním patrovém rodinném domě v Plzni-Koterově.

Podle naprosto individuálního projektu vyrostla dřevostavba, pod taktovkou Haas Fertigbau, ve velmi složitém svažitém terénu v okrajové části Plzně. V sobotu 16. července bude stavba téměř dokončená a tak vám nabízíme jedinečnou možnost tento specifický rodinný dům navštívit, ještě než ho předáme majitelům.

Každá komplikace má řešení

Pro nás je výzva každý dům. Pokud je ale zadání netradiční a musíme se vypořádat například s nástrahami terénu jako na pozemku v Plzni, pustíme se do práce s o to větší vervou, abychom i v takovém případě postavili klientům jejich vysněný domov.

V Plzni jsme na připravenou spodní stavbu s podsklepením začali stavět na konci dubna. Pokud navštívíte dům při dni otevřených dveří, můžete se těšit na hotové obklady a dlažby, zařizovací předměty v koupelně a na WC, vnitřní malby i probarvenou fasádu. Hotový rodinný dům na klíč bude připraven k předání ještě před koncem července. Pouze položíme plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní.

Těšíme se na vás i o prázdninách!

V Plzni-Koterově se na vás budeme těšit v sobotu 16. 7. 2022 od 10 do 14 hodin. Pokud chcete mít jistotu, že se bude moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Petra Malce, telefonicky na čísle: +420 603 261 340 nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Další akce už plánujeme. Termíny a místa pravidelně zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: V Závrtku (vedle č.p. 337/6), Plzeň - Koterov (zobrazit na mapě)

GPS: 49.7156647N, 13.4186931E

Kontaktujte obchodního zástupce:

Petr Malec

tel.: +420 603 261 340

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Máte také zájem o individuální dům?

Inspirujte se ZDE.

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop