Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - bungalov Instinkt RAPIDO před dokončením - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 12. listopad 2022 - 10:00
Konec:sobota 12. listopad 2022 - 14:00
Email: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-12.11.2022-jirny#contac
Telefon: 602 247 599
Místo konání: Višňová (naproti č.p. 821), Jirny

Rozhodnutí o výběru dodavatele nového rodinného domu, by mělo předcházet důkladné prověření jeho práce. A právě to vám nabízíme v rámci dnů otevřených dveří. Jeden takový můžete navštívit v Jirnech nedaleko od Prahy.

Bungalov Rapido 2-81, který právě dokončujeme na Praze-východ je téměř totožný s typovým provedením. Na přání klientů jsme udělali jen kosmetické úpravy, a tak budou moci využívat 4 pokoje s kuchyňským koutem, koupelnu a technickou místnost na celkové užitné ploše téměř 82 m2.

Z obývacího pokoje s kuchyní i z ložnice je možný přístup na terasu, kterou si už klient sám zakryje pergolou. Ani zvenku domu nenajdete oproti typovému provedení velký rozdíl. Antracitovou sedlovou střechu krásně doplňuje částečně probarvená fasáda v tmavě šedém odstínu.

Bungalov na klíč

Rodinný dům na klíč v Jirnech je téměř připraven k předání majitelům. Po sobotním dni otevřených dveří doděláme ještě finální podlahové krytiny, osadíme dveře včetně zárubní a do pěti dnů jim odevzdáme klíče.

Přijďte si pro odměnu!

Pokud se předem registrujete a pak na sobotní Den otevřených dveří přijdete, dáme vám poukaz v hodnotě 30 000 Kč na vybavení domu! Stačí, když vyplníte formulář ZDE a pak dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč na vybavení vašeho nového domu. Podrobné podmínky čerpání odměny naleznete ZDE.

Jak na prohlídku?

Příležitost prohlédnout si tento rodinný dům budete mít v sobotu 12. listopadu mezi 10 a 14 hodinou. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, telefonicky na čísle: +420 602 247 599 nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují konstrukce našich dřevostaveb parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s naším odborníkem o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Višňová (naproti č.p. 821), Jirny (zobrazit na mapě)

GPS: 50.1102625N, 14.7016150E

Kontaktujte obchodního zástupce:

Jan Waloszek

tel.: +420 602 247 599

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Typové provedení bungalovu Rapido 2-81 si prohlédněte ZDE.

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop