Tisk

+PLUS DŮM FischerHaus

Komerční sdělení | Čtvrtek, 25. srpen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

dřevostavba Fischerhaus 01K padesátiletému výročí založení společnosti FischerHaus byl veřejnosti představen vzorový +PLUS dům „GENERATION X“, který splňuje nejnáročnější kritéria na moderní velice prestižní bydlení s nadčasovým designem.

 

GENERATION X vychází z energetického konceptu renomovaného světoznámého vědce Prof. Heggera. Na jedné straně mix z energie z obnovitelných zdrojů jako je sluneční, větrná energie, tepelné čerpadlo a na druhé straně dokonale promyšlený mikroklima koncept, který prostřednictvím inteligentního a efektivního řízení domácnosti zaručuje vysoký standard životní úrovně s energetickou nezávislostí na rostoucí ceny energie.

Na první pohled zaujme velmi prostorné řešení obytných ploch rozkládajících se na 180 m čtverečních a dvou podlažích vzájemně propojených elegantním schodištěm. Velké 6,5metrové panoramatické okno doslova propojí zahradu s domem.

dřevostavba Fischerhaus 03

Součástí domu je samostatná bytová jednotka pro jednu až dvě osoby, pro rodiče nebo studující děti. Prostor lze využívat jako kanceláře. +PLUS dům spotřebuje ročně maximálně 5-6 kWh/m2 vytápěné plochy. U rodinného domu, který má podlahovou plochu kolem 120 metrů čtverečních, to dělá 600 kilowatthodin. Pro vytápění místnosti o velikosti 20 m2 stačí 200 wattů (výkon člověka v klidu je 80 wattů, výkon stolního počítače 250 wattů).

FischerHaus používá jen nejkvalitnější materiály a špičkové technologie na nejvyšším možném stupni vývoje od předních světových výrobců a dodavatelů. Samozřejmostí je certifikace, dozorování výroby i montáže prostřednictvím nezávislých kontrolních zkušeben.

Rozpis orientačních cen materiálů a vlastní výstavby v České republice jsou vypočteny na základě známých a praxí ověřených nákladů na obestavěný prostor. U pasivního, respektive aktivního provedení se počítá s částkou 7 300 Kč za jeden kubický metr obestavěného prostoru.

Více na www.fischerhaus.cz.


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Hlasujte o dřevostavbu roku

...a vyhrajte moderní krb

 v hodnotě 185 275 Kč

a další prémiové výhry

 

Hlasovat

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop

test HTML5 animace