Vybíráte dodavatele dřevostavby? Zapojte mozkové závity a použijte myšlenkovou mapu!

Vybíráte dodavatele dřevostavby? Zapojte mozkové závity a použijte myšlenkovou mapu!

Dana Jakoubková | Středa, 24. červen 2020 | | Aktualizováno Úterý, 15. červen 2021

Přidat na Seznam.cz

Rozhodnutí realizovat dřevostavbu na klíč má řadu výhod. V první řadě máte pouze jediného smluvního partnera. Odborná firma se zkušenostmi s výstavbou rodinných domů jako dřevostaveb se o vaše bydlení může postarat od projektu po kolaudaci – a nezáleží na tom, jestli stavíte levnou dřevostavbu, nebo luxusnější rodinný dům. Je však třeba vědět, čím vším byste se měli zabývat, než začnete dřevostavbu opravdu stavět. Vážně nestačí jen vybrat projekt vašeho domu.


Jak vybrat dodavatele dřevostavby

Firma, sníž budete stavět dřevostavbu na klíč zajistí všechny potřebné subdodávky, ručí za jejich komplexnost, vzájemnou provázanost i funkčnost. Řešení jakýchkoli úprav a jejich souvislostí je tak mnohem jednodušší. Rovněž doba výstavby dřevostavby je optimalizovaná, neboť je to v zájmu obou subjektů – investora i dodavatele – a v neposlední řadě poskytuje dodavatel jednoznačnou záruku na dílo, a to často podstatně delší, než vyžaduje zákon.

Zdálo by se, že na cestě k vysněnému rodinnému domu tak nemusíte hnout ani prstem. Ale není to zcela přesné vyjádření. Kromě listování v katalogu dřevostaveb bude přece jen nějaká aktivita navíc od vás třeba. A to – zapojení mozkových závitů.

vyber-dodavatele-drevostavby

Foto: Dreamstime


Výběr dodavatele dřevostavby nepodceňujte

Především proto, že právě výběr onoho dodavatele dřevostavby může být tou nejtěžší překážkou na stavební dráze. Podlézat ji, podceňovat ji nebo obcházet se nevyplatí. Nikdo z nás se zkušeným stavebníkem nenarodil, proto je třeba vědět, na co si dát před samotnou stavbou domu pozor.

Připravili jsme proto pro vás nenáročnou vizuální pomůckuprůvodce výběrem dodavatele vaší dřevostavby, díky níž získáte okamžitý přehled vstupních dat, jejichž analýzou byste se měli při výběru dodavatele dřevostavby zabývat.

jpgČitelná myšlenková mapa pro tisk ke stažení ZDARMA

myslenkova-mapa-vyber-dodavatele-drevostavby


prehled-dodavatelu-a-projektu-drevostaveb-2021

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021

PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2021 – užitečná a praktická NOVINKA pro všechny, kteří chtějí stavět nový dům - dřevostavbu a hledají projekty dřevostaveb a dodavatele vybraných projektů dřevostaveb.

Objednat

 

DaS 5-2016
Dana Jakoubková

Publicistka s náklonností ke smysluplným činům a věcem. Obdivuje brilantně provázané duchovní gangsterky, ale neodvrhne ani lyrické, tajemné, lakonické a současně vtipné příběhy s tématem originální syntézy křehkosti úmrtnosti.

Nejnovější články autora


Líbil se Vám článek?

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop