Tisk
HENKEL: <small>Vytlačte trable z domu</small>

HENKEL: Vytlačte trable z domu

Dagmar Šimonová | Pátek, 05. duben 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Každý dům či byt, chata nebo chalupa potřebuje údržbu. Nezáleží na tom, zda se jedná o starší budovu nebo novostavbu. Postupem času vznikají v každé domácnosti problémy, které je potřeba řešit. Prasklina ve zdi, spára za sprchovým koutem, netěsnící okna, škvíra pod parapetem, prosakující akvárium... To jsou momenty, kdy je potřeba pustit se do opravy. Společnost Henkel představuje zcela novou unikátní řadu čtyř opravných hmot Pattex pro řešení různých oprav v domácnosti.

 DSC3810 kopie DSC3817 kopieNa běžné trable v domácnosti vyvinula společnost Henkel čtveřici šikovných pomocníků. S novými opravnými hmotami Pattex dokážete snadno a rychle opravit různé závady v domácnosti. Praktické balení se samospouští urychluje a usnadňuje aplikaci. Speciální spoušť umožňuje korigovat sílu vytlačované hmoty, tryska je otočná a tak se s ní snáze dostanete i do těžko přístupných míst.

Pattex EFY pressure packPattex sklo pressure packPattex koupelny pressure packPattex peaskliny pressure pack

 

 


Praskliny na stěnách
na domě, ale i v interiéru, štěrbiny okolo oken nebo v blízkosti dveří vám pomůže opravit nový Pattex Praskliny, stěny a stropy. Práce s ním je velmi rychlá a snadná. Po zaschnutí jej můžete přetírat různými odstíny barev tak, aby opravená prasklina zcela splynula s původním podkladem a místo vypadalo netknuté.

 DSC3979 DSC3983 DSC3990 DSC3991


 DSC3902
Na spáry v koupelně či v kuchyni se skvěle hodí nový Pattex Koupelny a kuchyně. Dokáže opravit spáry mezi vanou a obkladem či stěnou, za sprchovým koutem, nebo okolo dřezu či umyvadla. Chrání koupelny a kuchyně před vodou a plísní. Konec začernalým spárám! Speciální receptura opravné hmoty odpuzuje vodu a plísně. S Pattexem Koupelny a kuchyně zůstanou spáry čisté a zářivé.

Na opravy akvárií, terárií a ostatních skleněných ploch je zde nová speciální opravná hmota Pattex Sklo a akvária. Transparentní barva vytváří téměř neviditelný spoj. Navíc neobsahuje fungicidy, proto není škodlivá pro živé organismy. Vaše rybičky se v opraveném akváriu bu-dou cítit jako doma.

Špičkou pro opravy v koupelnách a kuchyních je novinka Pattex Easy for you. Unikátní receptura opravné hmoty je ovšem odlišná od ostatních tím, že je založena na vodní bázi. To znamená, že neuvolňuje kyselý zápach při vytvrzování a snadno ji omyjete z rukou či nářadí obyčejnou vodou. Snadno se aplikuje - vyhlazuje se pomocí prstu a chrání vaši koupelnu před vlhkostí a plísní. Pattex Easy for you je revolucív opravných hmotách do koupelny a kuchyně. Vytváří nový směr v opravných hmotách.

 DSC3833 kopie DSC3844 DSC3853 DSC3884

 


Nová řada opravných hmot značky Pattex je nyní nově na našem trhu. Zakoupíte jí v hobby marketech a specializovaných prodejnách. DMO se pohybuje okolo 179,- Kč pro 200 ml balení v kartuši se samospouští.

Komentáře  

 
0 #1 jan magnusek 2017-12-02 18:59
Potřebuji Pattex Koupelny a kuchyně se samospouští.
Obešel 4 různé Hobby markety, speciálky na kuchyně a ani to neznali.
Na netu taky nemohu najít prodejce.

Můžete mi poradit, kdo jej má v nabídce
Děkuji
Jan Magnusek
Citovat
 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop