Tisk
Zehnder Kazeane. Koupelnový radiátor s unikátním vzhledem

Zehnder Kazeane. Koupelnový radiátor s unikátním vzhledem

Komerční sdělení | Pondělí, 11. červen 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Švýcarský výrobce Zehnder uvádí na trh nový designový radiátor s dynamickým, unikátním vzhledem. Inovativní konstrukce se šikmými trubkami vytváří výjimečný design a dává radiátoru jedinečný vzhled. Navíc přináší praktické výhody: velkorysé otvory poskytují celé rodině dostatek místa pro pohodlné zavěšení a sušení ručníků nebo osušek. Spojení tvaru a funkce transformuje Zehnder Kazeane na radiátor, vyzývající ke komfortu a estetické přitažlivosti koupelny. Není proto divu, že Zehnder Kazeane přesvědčil mezinárodní porotu a byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".

Zehnder RAD_Kazeane_detail_Print_70755Inovativní konstrukce se šikmými trubkami

Nový designový radiátor Kazeane od výrobce Zehnder, který patří k designové a technologické špičce v oboru designových radiátorů a větrání s rekuperací tepla, nabízí fascinující design. Jeho diagonálně uspořádáné ploché trubky jsou inspirovány víceúrovňovými architektonickými díly. Obepínají rám radiátoru jako ocelová ztuha. Jsou střídavě přivařené k přední a zadní hraně rámu tělesa, což ještě více zvyšuje inovativnost a jedinečný vzhled tohoto topného tělesa.

Zehnder-RAD-Ribbon-black-matt-with-towel-UK Print_70703Design by King & Miranda

Zehnder Kazeane byl navržen věhlasným designovým a architektonickým ateliérem King & Miranda Design z Milána. Oba designéři produktu mimořádně věří: „Jedná se o unikátní inovativní design, přichází na trh ve správnou dobu a navíc za dobrou cenu". V některých zemích se radiátory Zehnder Kazeane prodávají pod názvem Zehnder Ribbon. Za zmínku stojí, že tito návrháři se již podíleli na vývoji designových radiátorů Zehnder Metropolitan, Zehnder Vitalo, Runtal Cosmopolitan a Runtal Folio, několikrát oceněných za design. S principy a zásadami designérské tvorby Perryho Kinga a Santiaga Mirandy se mohlo více než 120 architektů přesvědčit na jejich přednášce v roce 2013 v Praze.

Švýcarská kvalita, vysoká flexibilita

Nejen, že nový exkluzivní radiátor Zehnder Kazeane má inovativní design, ale rovněž vynikající kvalitu provedení, funkčnost a pestrou nabídku rozměrů a barev. Je k dodání v šířce 50, 60 cm, celkem osmi různých výškách od 100 do 190 cm a v téměř 50 barevných odstínech Zehnder, díky čemuž nejen, že se přizpůsobí téměř každé koupelně. Dokonale hladký povrch bez viditelných svárů, lakovaný ve dvou vrstvách, má vysokou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a dlouhou životnost, podrženou 5-letou zárukou. Je vhodný pro teplovodní a kombinované vytápění. Díky možnosti vnějšího i středového připojení s roztečí 50 mm může být flexibilně instalován na teplovodní soustavu v novostavbě i při rekonstrukci. Může nalézt místo kdekoliv v bytě, nejen v koupelně.

radiatory

Elektrická topná tělesa

Od léta 2018 bude v dispozici rovněž elektrické provedení radiátorů Zehnder Kazeane s vestavěnou moderní elektrickou topnnou tyčí RACY. Vhodné zejména pro koupelny ve stavbách s nízkou spotřebou energie, kde se teplovodní vytápění nevyplatí. Díky regulaci vytápění s možností individuálního nastavení programu a detektoru otevřeného okna zabezpečí tepelnou pohodu, suché ručníky a energeticky úsporný provoz. Samozřejmostí je, že elektrické radiátory Zehnder Kazeane, stejně jako ostatní elektrická topná tělesa Zehnder, splňují požadavky na EcoDesign elektrických topidel, platné od 1.1.2018.


Zehnder-RAD-CSY-AWA-reddot-Ribbon Zenia_Luna_Print_70725Cena za design 2018 "Red Dot"

V roce 2018 designéři a výrobci z 59 zemí předložili více než 6 300 objektů do soutěže Red Dot. Mezinárodně uznávané ocenění kvality uděluje expertní skupina pouze produktům, které ji přesvědčí inovativností, funkčností, ergonomií, životností a samozřejmě vysokou kvalitou designu. A právě designový radiátor Zehnder Kazeane se stal jedním z produktů, který byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".

 Více informací

gotop