Moderní designové radiátory Signo - ocenění za kvalitu a design

Moderní designové radiátory Signo - ocenění za kvalitu a design

Komerční sdělení | Pátek, 15. březen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Se začátkem letošního roku přináší Kermi s.r.o. do našich dřevostaveb nový příslib příjemného moderního tepla díky novému designovému radiátoru Signo.

Moderní vzhled tepelné pohody dnešní přítomnosti

Soudobé radiátory zastupují více jak jednu funkci: jsou zásobníky tepla a dekoračním interiérovým zařízením zároveň. Nový designový radiátor Signo není žádnou výjimkou. Díky široké nabídce barev, provedení a připojení, nabízí možnost vytvořit si interiér dřevostavby individuálně a harmonicky, dle vlastního vkusu.

Signo – plochý, geometrický a asymetrický tvar podléhající aktuálnímu trendu puristického designu. Čtvercové otopné plochy lze kombinovat dle tepelné potřeby, dostatku místa a optického vzhledu, buďto jednotlivě, nebo jako dva či tři otopné prvky. Kdo chce plně využít plochu stěnové niky, nalezne s variabilním radiátorem Signo ideální řešení. Naopak umístěním v centrální části místnosti se radiátor Signo stává výrazným stylovým prvkem interiéru.

Pro vkládání a zavěšení ručníků slouží praktický prostor mezi čtvercovými plochami, jenž vzniká v jejich vícečetné kombinaci.

kermi-designovy-radiator-signo-zaveseni-rucniku

Signo je k dostání v levostranném nebo pravostranném provedení. V dodávce je také zahrnuta termostatická hlavice, která je vkusně sladěna do vzhledu radiátoru.

kermi-designovy-radiator-signo-termostaticka-hlavice

Signo nabízí určité umělecké „extra": model je k dostání kromě klasických RAL, sanitárních a stylových barev z koncepce vzorníku Kermi také ve dvoubarevném provedení. Tzn., že sběrnou trubku lze uzpůsobit barevně jinak než přední otopné čtvercové plochy.

Dvojí ocenění pro Signo

Za prvotřídní kvalitu byl radiátor Signo oceněn renomovanou cenou „iF DESIGN AWARD" a „DESIGN PLUS", přičemž kvalifikovaní experti posuzovali produkty z hlediska kvality, celkové koncepce, inovace, materiálového výběru, technických a ekologických aspektů.

kermi-designovy-radiator-signo-crocus-nature

Obr.: Designový radiátor Signo volitelně jako jeden otopný prvek ve speciálním barevném provedení crocus Nature.

Možnosti provedení a připojení

Signo nabízí mnoho možností, jak vyhovět individuálním a prostorovým požadavkům. Je k dostání v různých stavebních rozměrech a vedle klasického teplovodního provedení se nabízí také jako přídavné elektrické vytápění nebo v provedení pro výhradně elektrický provoz.

kermi-designovy-radiator-signo-e-elektro-wks

Radiátory pro výhradně elektrický provoz lze využít v přechodném ročním období bez jejich uvedení do provozu centrálního vytápění dřevostavby. To je obzvláště výhodné při dodatečné instalaci radiátoru s flexibilním umístěním a bez připojení na otopný okruh.

V rámci dodávky se dodává i upevnění, které splňuje směrnice pro stabilitu radiátoru a odolnost vůči zátěži dle VDI 6036. Standardní 50mm připojení umožňuje maximální flexibilitu a volnost při projektování.

Více informací o designovém radiátoru Signo.

Foto: Kermi GmbH

gotop