Řadové domy v královském městě Litoměřice

Řadové domy v královském městě Litoměřice

Komerční sdělení | Čtvrtek, 25. duben 2019 |

Developerský projekt Miřejovická stráň, který společnost VEXTA začala stavět na jaře roku 2018, běží podle harmonogramu. Dokončení je plánováno na konec letošního roku. Aktuálně pokračují práce na II. a III. etapě. I. etapa má již své majitele. Zájemci si mohou přijít prohlédnout domy po předchozí domluvě nebo v rámci Dne otevřených dveří 18. května.


Domy vynikají decentní moderní architekturou s promyšleným dispozičním řešením, které respektuje charakter dané lokality a vysoké nároky budoucích uživatelů. Podlahová plocha domů je od 91 m² až po 116 m² s dispozicí 4+kk nebo 5+kk.

Litomerice Mirejovicka-proces-stavby


Příroda a aktivní odpočinek na dosah

Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností v podobě školek, škol, lékařského zařízení, pošty, restaurací a celé řady obchodů. Milovníci sportovních aktivit mohou v blízkém okolí využít několik sportovišť, krytý plavecký bazén nebo třeba otevřené letní koupaliště na Písečném ostrově na Labi. Spojení moderní architektury, výborné dosavadní dostupnosti a úplně občanské vybavenosti vytváří z lokality Miřejovická stráň ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi.

Litomerice Mirejovicka-pohled.zpredu


Miřejovická stráň zve na návštěvu

18. května se otevřou brány projektu Miřejovická stráň a všichni zájemci budou mít možnost prohlédnout si jeho venkovní i vnitřní prostory. Naši obchodníci vám budou v době od 10 do 17 hodin plně k dispozici, vysvětlí vám technické informace, průběh stavebního řízení, záruku, obchodní podmínky i možnosti financování. Ochotně vám odpoví i na všechny vaše dotazy.


www.domynaprodej-litomerice.cz

Tel.: 725 905 062


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop