Tisk
Skvělý výsledek pro Haas Fertigbau v analýze prestižního německého týdeníku FOCUS-MONEY

Skvělý výsledek pro Haas Fertigbau v analýze prestižního německého týdeníku FOCUS-MONEY

Redakce | Středa, 28. říjen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Respektovaný německý hospodářský týdeník FOCUS-MONEY publikoval ve svém vydání č. 44/2015 výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků s německými výrobci montovaných domů. Společnost Haas Fertigbau si v letošním roce ve dvou ze šesti klíčových kategorií studie - ve srovnání s předcházejícím výzkumem - polepšila a zařadila se mezi nejpoctivější dodavatele montovaných domů na německém trhu.

 

Průzkum, ve kterém téměř 1300 zákazníků formou on-line dotazníků hodnotilo 19 německých výrobců montovaných domů, realizovala pro týdeník FOCUS-MONEY od července do září 2015 analytická a poradenská společnost ServiceValue GmbH z Kolína nad Rýnem. Do studie byli zařazeni zákazníci, kteří si v předchozích třech letech postavili rodinný dům na bázi prefabrikovaných konstrukcí a kteří hodnotili své dodavatele ve více než 30 kategoriích.

Nejvyšší hodnocení na čtyřstupňové škále – sehr gut, tj. velmi dobré – získala společnost Haas Fertigbau v celkovém hodnocení firem a zařadila se tak do nejužší špičky mezi německými výrobci montovaných domů. V šesti hlavních kategoriích byla čtyřikrát hodnocena nejlepší známkou, ve dvou pak získala druhé nejvyšší hodnocení, tedy dobré.

Montované domy jsou v Německu žádané

haas - vzorový důmEnergetická účinnost, široký sortiment, spolehlivé kalkulace: montované domy i díky těmto výhodám dobývají německý trh bydlení. V některých regionech Německa je už každý pátý nový rodinný dům postaven jako montovaný, v Bádensku-Württembersku je to už každý čtvrtý. Podle Německého svazu dodavatelů montovaných domů BDF (Bundesverbands Deutscher Fertigbau) dosáhl podíl těchto domů na německém trhu v roce 2014 16 % a je předpoklad, že i nadále poroste.

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop