Zajímavé realizace dřevostaveb

Časopis sruby&roubenky 3/2018
Tento článek vyšel v: Časopis sruby&roubenky 3/2018
Objednejte si krásně vonící výtisk časopisu s kvalitními fotografiemi pouze za 50 Kč
Objednat časopis
Tisk
Masivní dřevostavba - srub v záplavě severského dřeva

Masivní dřevostavba - srub v záplavě severského dřeva

Komerční sdělení | Středa, 12. září 2018 |

Moderní interiér založený na použití přírodních materiálů a citlivě mísící několik stylů a barev, to vše nabízí masivní dřevostavba srubový dům River House 2.

Jemnoletá severská borovice, kterou společnost KONTIO pro stavbu srubových domů používá, zajistí obyvatelům i tohoto domu optimální klima v interiéru, vynikající akustiku a tepelnou pohodu.

masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-pohled2masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-pohled3

masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-galerieJednou z hlavních výhod bydlení v deřevostavbě z masivu je schopnost dřeva regulovat vnitřní teplotu. V létě je prostředí ve srubu příjemně chladné, v zimě je naopak srubový dům rychle vytopený.

Dřevo působí velmi pozitivně také vizuálně, což je velice příjemné pro chvíle relaxace po náročném dni.

Atraktivním prvkem této masivní dřevostavby je otevřená galerie v horním patře domu tvořící předěl mezi dvěma (dětskými) pokoji a rodičovskou ložnicí. Kromě nich nabízí dřevostavba ještě další samostatný pokoj v přízemí a samozřejmě velkorysý obývací pokoj s polooddělenou kuchyní. Celkem je tak k dispozici 203 m2 podlahové plochy.

masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-obyvaci-pokojmasivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-kuchynemasivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-jidelna

masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-detsky-pokojmasivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-koupelnamasivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-interier-koupelna2

Stěny ze severské borovice v přírodním tónu dřeva dokonale umocňují celkovou atmosféru interiéru této masivní dřevostavby.

masivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-2npmasivni-drevostavba-srub-river-house-2-kontio-1np

Pokud vás zaujala tato masivní dřevostavba, další inspirativní a zajímavé realizace dřevostaveb naleznete na stránce zajímavé realizace dřevostaveb.

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop