Zajímavé realizace dřevostaveb

Malá komfortní dřevostavba pro mladou rodinu nebo seniory

Malá komfortní dřevostavba pro mladou rodinu nebo seniory

Redakce | Čtvrtek, 07. únor 2019 |

Malé rodinné domy a zvláště malé dřevostavby jsou stále více žádané. Nejen, že mají menší zastavěnou plochu, a tím pádem nám zbyde více metrů na zahradu, ale díky optimálně navrženému vnitřnímu prostoru, společně s kvalitní izolací, i nízké náklady na vytápění a provoz. V tomto článku vám představíme projekt jednopodlažní dřevostavby na klíč Jubileum Profi 87 s cenou do 2,5 milionů od společnosti ATRIUM.

Komfortní levné bydlení s nízkými pořizovacími náklady

Panelová dřevostavba Jubileum Profi 87 s užitnou podlahovou plochou necelých 87 m2 nabízí pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Střed domu tvoří obývací pokoj s kuchyní, na jedné straně je umístěna ložnice, pracovna a na druhé straně velký dětský pokoj, který lze později rozdělit na dva menší. Z obývacího pokoje je přímý přístup na venkovní terasu.

panelova-drevostavba-jubileum-profi-87-atrium-pudorys

Tato dřevostavba je ideální pro mladou rodinu nebo starší manželský pár. Individuálního vzhledu lze docílit výběrem střechy (plochá, valbová, sedlová) či vnitřním uspořádáním místností. Dispozice místností lze upravit podle přání. Další možností je vnitřní úprava na bezbariérové bydlení.

maly-roddiny-dum-mala-drevostavba-jubileum-profi-87-atrium-s-plochou-strechoumaly-roddiny-dum-mala-drevostavba-jubileum-profi-87-atrium-se-sedlovou-strechou

Společnost ATRIUM pracuje s unikátní, difuzně otevřenou technologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění.

moderni-panelova-drevostavba-jubileum-profi-87-atrium-strakonice

Tip: Proč si majitelé této dřevostavby ve Strakonicích vybrali projekt Jubileum Profi 87?.

Foto: ATRIUM


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop