Podrobná pravidla

Tisk

Podrobná pravidla

Přidat na Seznam.cz

Časopis DřevoStavby vyhlašuje soutěž Dřevostavba roku 2013 za těchto podmínek:

Realizace rodinných domů na bázi dřeva - dřevostaveb prezentované v časopisu Dřevo&Stavby ve vydáních 1-6/2013 prostřednictvím rubriky „Pojďte dál" (tak zvaná redakční návštěva) se zařazují do soutěže Dřevostavba roku 2013.

Soutěž Dřevostavba roku je prezentována v časopisu Dřevo&Stavby a na webu www.drevoastavby.cz, přičemž hlasování probíhá výhradně prostřednictvím webu www.drevostavbaroku.cz.

Podmínky zařazení stavby do soutěže:

Dům, který se prezentuje v časopisu Dřevo&Stavby formou redakční návštěvy zpracované podle běžných redakčních zvyklostí odpovídajících příslušné rubrice v řádném vydání časopisu Dřevo&Stavby v průběhu kalendářního roku, se automaticky zařazuje do soutěže.

Princip soutěže:

Z každého vydání časopisu Dřevo&Stavby 1-6/2013 jsou na webu www.drevoastavby.cz publikovány domy z redakčních návštěv. Mezi nimi hlasující svým hlasováním zvolí semifinalistu z každého vydání postupujícího do finálového hlasování, přičemž semifinalistu určuje nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících v každém kole. Každé jedno kolo hlasování o semifinalistu soutěže začíná termínem vydání časopisu Dřevo&Stavby a končí termínem vydání následujícího vydání časopisu Dřevo&Stavby, přičemž hlasování o šestého semifinalistu je ukončeno zhruba 14 dní před uzávěrkou vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby.

Finálové hlasování, v němž soutěží šest domů o titul Dřevostavba roku, se vyhlašuje tak, aby mohlo na webu www.drevoastavby.cz proběhnout 14 dní před vyhlášením konečných výsledků. Výsledky se pak vyhlašují na veletrhu Dřevostavby následujícího roku. Vítězové jsou publikováni ve vydání 2/2014.

Vyhodnocení soutěže:

Titul Dřevostavba roku získává dům – dřevostavba, která ve finálovém hlasování získá nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících ve finálovém kole.

Pravidla hlasování:

  • o Dřevostavbu roku se hlasuje pouze na webu www.drevoastavby.cz, respektive www.drevostavbaroku.cz
  • hlasovat mohou všichni návštěvníci webu www.drevoastavby.cz, respektive www.drevostavbaroku.cz, přičemž pouze registrovaní uživatelé mohou vyhrát hodnotné ceny zveřejněné na webu www.drevoastavby.cz, respektive zde na www.drevostavbaroku.cz
  • platný je každý jeden hlas pro jeden dům z  jedné IP adresy za den
  • organizátor soutěže Dřevostavba roku si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže kdykoli v jejím průběhu hlasy, u kterých má podezření z toho, že byly zaslány automaticky, robotem, případně jinak než individuálním hlasováním. V případě, že se bude takové jednání opakovat, může organizátor ze soutěže firmu, jíž se takové hlasování týká, zcela vyřadit.
  • do závěrečného hlasování o ceny budou zařazeni účastníci hlasující v jednotlivých dílčích kolech i v kole semifinálovém

Líbil se Vám článek?

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop