Výhry pro hlasující

Tisk

Dřevostavba roku 2015: Už jen dva dny můžete hlasovat v 1. kole a vyhrát atraktivní ceny!

Přidat na Seznam.cz

drevostavba rokuUž tuto neděli končí 1. kolo tradiční soutěže Dřevostavba roku 2015 v kategorii montované dřevostavby. I vy můžete hlasovat pro nominované domy, a vyhrát tak atraktivní ceny. 

 V každém vydání časopisu Dřevo&Stavby vám formou redakčních návštěv v rubrice "Pojďte dál" představujeme zajímavé dřevostavby. Vyberte si jednu z nich, která vás nejvíc zaujala a tato stavba postoupí do finálního hlasování soutěže o titul Dřevostavba roku 2015. Hodnotnou výhru tedy může získat nejen stavba honosící se tímto titulem, ale i vy, kdo nám svým hlasem pomůžete vítězný dům vybrat. 

Výhry, co stojí za to

01-novahomeV letošním roce jsme pro všechny hlasující připravili opravdu hodnotné a zajímavé ceny. Hlavními výhrami je dárkový poukaz na projektovou dokumentaci v ceně 60.000,- Kč z nabídky firmy NOVAHOME a voucher na projektovou dokumentaci v hodnotě 60.000,- Kč od společnosti Kanadské sruby Tábor.  

Jestli už máte postaveno, soutěžit můžete i o další zajímavé ceny. Pokud třeba plánujete rekonstrukci domu, hodit by se vám mohl voucher na výrobu oken v hodnotě 40.000,- Kč ze sortimentu OKNA.EU. Nebo pro vás máme V.I.P. pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu v Rakousku od výrobce podlah ADMONTER v hodnotě 25.000,- Kč. Dalšími atraktivními cenami jsou dárkový poukaz na vzduchovody pro větrání s rekuperací tepla a vlhka od firmy AIR Partners v hodnotě 25.000,- Kč, komínový systém v hodnotě 20.100,- Kč od firmy EFFE DUE, voucher na obklady do koupelny v hodnotě 20.000,- Kč od firmy Lasselsberger, projekt kořenové čističky odpadních vod v hodnotě 17.000,- Kč od společnosti Kořenovky.cz nebo závěsná houpačka firmy Dimenza v ceně 10.990,- Kč. 

Jak je vidět, hlasovat v naší soutěži se rozhodně vyplatí. Mezi nominovanými čtyřmi stavbami můžete rozhodovat už jen 2 dny. Stačí se podívat na pravidla soutěže a dát svůj hlas. V dalším vydání časopisu Dřevo&Stavby, které vychází 30. března, představíme další domy.
 


Líbil se Vám článek?

 

Organizátor soutěže Dřevostavba roku si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů. Účastí v soutěži Dřevostavba roku nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné právně vymáhat. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny, než která je organizátorem stanovena.

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop