Tisk
Grafosklo - revoluce v interiérovém designu

Grafosklo - revoluce v interiérovém designu

Lucie Němcová | Pátek, 12. červenec 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Skleněné plochy, které v sobě nesou oblíbený grafický motiv nebo látku a lze je umístit prakticky kamkoliv – to všechno umí Grafosklo...
Sklo použité v prostoru vyniká svojí lehkostí, vzdušností a elegancí. Designové sklo Grafosklo se zapečeným grafickým motivem pak takový interiér dokáže povýšit na ještě vyšší úroveň!

asdfsdfs„Grafický motiv je aplikován na speciální bezpečnostní fólii umístěnou mezi dvě tvrzené skleněné desky. Kombinace těchto materiálů zajišťuje naprosto bezpečné užití Grafoskla v jakékoli domácnosti," uvádí Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která Grafosklo vyrábí. Mezi jednotlivé desky skla lze ale zatavit i oblíbený obrázek či fotografii, popřípadě látku či přírodní materiály.

sfsdaUplatnění Grafoskla v interiéru je široké – lze jím ozdobit stěnu za kuchyňskou linkou nebo v koupelně formou obkladu stěn, využití nalezne i jako prosklená dveřní výplň, celoskleněné dveře nebo zábradlí u schodiště a balustrád, ale solitérně i na konferenčních stolcích a jídelních stolech. Ve velkém formátu se Grafosklo využívá pro celoskleněnou příčku. „Díky Grafosklu můžete jedním motivem na více skleněných prvcích v interiéru vše propojit do jednoho vkusného celku," doplňuje Petr Paksi.

Více informací:
www.grafosklo.cz

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (8)

Nejnovější články v kategorii “Design”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop