Tisk
Černo - bílá elegance aneb kontrast, který zaujme

Černo - bílá elegance aneb kontrast, který zaujme

Komerční sdělení | Čtvrtek, 26. leden 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Někdo ji považuje za naprostý základ všeho, jiný za špičku ledovce. Všichni se ale shodnou na tom, že kombinace černé a bílé je synonymem dokonalé elegance, zhmotněním citátu o jednoduchosti a kráse. Platí to v přírodě, v módě i v bytovém designu.

Důkazem je i nový přístroj z řady SodaStream JET a označením Black & White. Na náš trh přichází v limitované edici společně s trojicí nových lahví Black & White vyrobených v designu na míru "šitém" právě novému výrobníku.

Design místo PET lahví

Přestože nové přírůstky v rodině SodaStream lze označit jako designové, ve vaší domácnosti rozhodně nebudou zapadat prachem. Naopak, nový výrobník se postará o pitný režim celé rodiny a zachrání vás před vláčením těžkých lahví z obchodu. Spolu s bílou lahví bez obsahu škodlivých BPA, která je i s bombičkou CO2 součástí balení, hravě nahradí stovky nevzhledných a škodlivých PET lahví.

80 litrů perlivé vody – 1l / 2,57Kč

V pohodlí domova si tímto způsobem jednoduše připravíte přibližně 80 litrů vody perlivé a ochucené tak, jak to máte rádi. Příprava jednoho litru vás přitom vyjde od 2,57 Kč, což je ve srovnání s náklady na balenou vodu sycenou oxidem uhličitým podstatně ekonomičtější řešení. Po spotřebování bombičky si ji jednoduše vyměníte za novou, v kterémkoliv z 2000 výměnných míst po celé České republice. K novému přístroji si můžete dokoupit i sadu tří nových lahví Black & White, díky čemuž může mít každý člen rodiny svůj oblíbený nápoj po ruce i mimo domov.

02 finallahev Varešováparty-animal
Barman ve vašem obýváku - SodaStream Party Animal

Dobrý večírek se neobejde bez bublinek. Připravte si je sami a podle vzoru skutečných specialistů v oboru. Pro vytvoření správné atmosféry již nemusíte v rámci příprav zaplnit nákupní vozík množstvím lahví a plechovek s nápoji. Postačí výrobník perlivé vody SodaStream a speciální koktejlový balíček Party Animal.

Součástí party sady balení je litrová nápojová láhev SodaStream s originálním designem, která také přispěje k dobré náladě. Při pohledu přes láhev, totiž uvidíte tváře vašich přátel na pozadí zvířecích obrázků. Vtipný efekt skvěle doplňuje nápis "Through the Bottle, Find the Animal Inside".

Návrh potisku pochází z dílny českého designéra, přičemž tento model láhve je výlučně dostupný pouze jako součást balíčku Party Animal. Sada je zcela určitě i zajímavý tip na dárek pro vaše blízké.

O designové produkty značky SodaStream můžete soutěžit na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017, na stánku 2C3 časopisu DŘEVO&Stavby.

Vaše komentáře (2)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Design”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop