Interiérové barvy a vnitřní povrchové úpravy Sto

Interiérové barvy a vnitřní povrchové úpravy Sto

Komerční sdělení | Úterý, 18. září 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Při řešení vnitřních prostor hraje důležitou roli propojení estetiky a funkčnosti v harmonický celek. Vnitřní povrchové úpravy Sto perfektně odpovídají těmto požadavkům – umožňují dokonalý individuální a funkční prostorový design a zaručují vysoký standard kvality pro zdraví vašeho těla i ducha.

Ekologická nezávadnost je prioritou

Samozřejmou prioritou je ekologická nezávadnost a u německé značky to platí dvojnásob. V čem není nic špatného, z toho ani nemůže vzejít nic nechtěného.

Interiérové barvy a nátěry Sto proto neobsahují rozpouštědla, změkčovadla, částice způsobující fogging-efekt (při zvýšené teplotě se netvoří „mlha" na skle) ani konzervační prostředky. Skvěle se proto hodí pro projekty interiérů vysoce citlivých z hlediska emisí.

Inovativní produkt StoColor Climasan

Inovativním produktem je například Interiérový disperzní matný nátěr stěn a stropů StoColor Climasan, který dokáže i bez UV-záření aktivně odstranit zápach a zlepšit ovzduší v místnosti. Váže a odbourává totiž škodliviny, které uvolňuje nábytek, záclony, cigaretový kouř, zápach z kuchyně a další zdroje nebo které se dostanou do místnosti oknem.

stocolor-climasan-fotokatalyticky-princip

Svět barev StoColor Systém

stocolor-systemCestu téměř nekonečným světem barev otevírá StoColor Systém s celkem 800 odstínů barev – do detailu sladěné barevné koncepce s vysoce estetickými nároky. Namísto přísné kolorimetrické logiky je pro StoColor Systém rozhodující lidské vnímání barev.

Vnitřní omítky Sto

Vnitřní omítky Sto otevírají celou řadu možností kreativního ztvárnění v podstatě každé prostorové situace. Vždy budete mít na stěnách a stropech elegantní povrchy s vysokou technickou kvalitou – s prvotřídními parametry difuze vodní páry, snadnou údržbou a odolností vůči mechanickému zatížení.

stodecolit-k-organicka-omitka-se-skrabanou-strukturou

Reliéfní tapety StoTap Infinity

Reliéfní tapety StoTap Infinity nabízí devět základních dezénů, ze kterých si díky široké paletě struktur, které jsou kombinovatelné s různými stupni lesku a množstvím barev, určitě vyberete.

To jak se v místnosti nese zvuk, také přispívá k tomu, jak se v ní cítíme. K inteligentnímu řešení akustiky v prostoru pomohou StoDeco profily od společnosti Sto. Díky široké nabídce se hodí do historických, stejně jako do moderních interiérů.

Dostatek informací o možnostech povrchových úprav interiérů najdete na www.sto.cz.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Design”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop