Tisk
Jedinečný nábytek (nejen) pro dřevostavby

Jedinečný nábytek (nejen) pro dřevostavby

Ondřej Zaorálek | Středa, 25. květen 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Kdo právě zařizuje své bydlení a hledá výjimečné a osobité jídelní židle a stoly, sedačky, pohovky, konferenční stoly a stolky, nebo třeba manželské postele, má nyní ideální příležitost pořídit si velmi kvalitní a moderní designový nábytek, zhotovený převážně z pletených materiálů, který je možné použít jak v interiéru, tak i exteriéru.

 

„To be different": Být odlišní...

La_Jolla_Coffe_stolek...to je hlavním motem společnosti Domus Ventures, která používá k výrobě nábytku pouze velmi kvalitní materiály a neužívá komponentů, které by mohly mít ohrožující vliv na zdraví či životní prostředí.

 

Přírodní ratan do interiéru

Las_Palmas_kesloPablo_postelDomus Ventures nabízí kvalitní designový interiérový nábytek z ratanu, mahagonu a loomu v možných kombinacích s koženým či látkovým čalouněním. Bytový nábytek vlastního špičkového designu je vyráběn ručně s ohledem na maximální komfort zákazníků. Mezi sortiment interiérového nábytku patří zejména pohovky, sedačky, konferenční stoly a stolky, manželské postele či jídelní židle a stoly.

Ratanové výrobky jsou vyráběny výhradně ručně v závodech v Indonésii. Ratan je přírodní materiál s malými nepravidelnostmi ve struktuře, jako jsou barevné odchylky či trhlinky, stejně typická je pro něj také tvorba prasklin – ty však v žádném případě neovlivňují kvalitu nebo životnost výrobků.

 

Zahradní nábytek z umělého ratanu

Magic_Apple_kesloLuxor_pohovkaDomus Ventures nabízí zahradní nábytek výhradně z bezúdržbového umělého ratanu pro celoroční venkovní použití. Na jeho výrobu je používáno velmi kvalitní Abaco XF vlákno, které je odolné proti povětrnostním vlivům. Špičkový design a pohodlí je Eye_Catcher_pohovkazárukou dlouhodobé spokojenosti se zahradním nábytkem. Mezi venkovní výrobky patří zejména zahradní židle a křesla, zahradní stoly a stolky, lehátka, zahradní sedací soupravy a pohovky, zahradní houpačky, bary a altány, zahradní doplňky a jiné.

Umělý ratan není jen náhražkou přírodního ratanu, je to materiál, který eliminuje nevýhody přírodních surovin. Umělý ratan je na pohled téměř k nerozeznání od svého přírodního protějšku, je však mnohem odolnější a oproti přírodnímu ratanu má celou řadu výhod – je výrazně odolnější, trvanlivější, lépe odolává vlivům počasí a snadno se ošetřuje.

 

 

 

Vaše komentáře (4)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop