Tisk
Netřepat? Zamíchat!

Netřepat? Zamíchat!

Administrator | Pondělí, 17. srpen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Co se stane, když spolu navzájem smícháme větší množství barev? V drtivé většině je výsledkem skvrna neurčitého zabarvení... Vy si však můžete užít krásu prolínajících se barev, aniž by se slily dohromady! Zajistí to novinka od výrobce koupelnového nábytku Dřevojas.

Drevojas koupelnovy nabytek model IMAGE provedeni ABSTRACT foto zdroj DrevojasDrevojas koupelnovy nabytek model IMAGE provedeni BAMBUS foto zdroj DrevojasDrevojas koupelnovy nabytek model IMAGE INDIVIDUAL foto zdroj Drevojas

Konkrétně modelová řada IMAGE s pestrou grafikou AKVAREL. „Každý rok přinášíme na trh nejméně jednu v uvozovkách designově bláznivou řadu nábytku, protože koupelna vůbec není místo, kde bychom museli být nutně konzervativní. Řada IMAGE má čelní plochu ze skla, do kterého laminujeme nejrůznější obrázky a fotografie. Výjimečně barevný je nový dekor AKVAREL, který rozsvítí každý tmavý prostor, protože v sobě kombinuje a vzájemné prolíná nejrůznější teplé barevné odstíny," vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek z výrobního družstva Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop