Tisk
Nábytek z masivního dřeva je ideální volbou pro ložnici

Nábytek z masivního dřeva je ideální volbou pro ložnici

Komerční sdělení | Pondělí, 29. květen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Ložnicový nábytek z masivního dřeva je stále oblíbený u všech, kteří vyžadují kvalitu, dlouhou životnost a hlavně nezaměnitelný pocit vědomí, že dominantou jejich ložnice je v podstatě kus přírody.

Pokud si pořídíte ložnici z pravého dřeva, máte jistotu, že jste majiteli unikátního výrobku, neboť jeho struktura, kresba či dokonce vůně nebude nikdy naprosto stejná. Pravé dřevo také postupem času mění svůj odstín z tmavého na světlejší a opačně, což je přirozený proces, díky němuž nábytek zraje jako dobré víno. Životnost, která je zpravidla i několik desítek let, jen utvrzuje v tom, že do kvalitní dřevěné ložnice se rozhodně vyplatí investovat.

Calinda mensicathrin2podzim


Postel z masivního dřeva je i skvělým a osvědčeným základem pro kombinování s různými barvami. Ložnice je místem odpočinku, takže by zde měly převládat spíše uklidňující a tlumenější barvy. Ale nemusí to být vždy pravidlem.

Materiály a barvy lze v interiéru kombinovat mnoha způsoby. Můžeme se nechat inspirovat přírodou a čtyřmi ročními obdobími. Jaro, léto, podzim a zima – pokaždé se příroda vybarvuje do jiných tónů, teplejších nebo studenějších.

Pozvěte přírodu do vaší ložnice!


V JMP Studiích zdravého spaní nebo najdete nejširší nabídku postelí a ložnic z masivního dřeva od českých výrobců.
A vybírat můžete i kvalitní rošty a matrace pro dospělé, děti, ale i třeba vyšší váhové kategorie.

JMP Studio zdravého spaní
www.loznice.cz

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop