Inspirace pro bydlení, to je název nové expozice nápadů a tipů pro interiér na letošním FOR INTERIOR

Inspirace pro bydlení, to je název nové expozice nápadů a tipů pro interiér na letošním FOR INTERIOR

Redakce | Pondělí, 28. září 2020 |

Přidat na Seznam.cz

Letos čeká návštěvníky veletrhu FOR INTERIOR, který se uskuteční ve čtvrtek 1. října zcela nová a neobvyklá expozice, která nese název INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Tato expozice svým návštěvníkům nabídne 5 interiérů, na kterých budou představena různá nábytková řešení – tradiční a hlavně ty netradiční, která pomohou díky použitému kování například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

Expozice nabídne 5 různých interiérů. Čeká vás „nadupaná" kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy" obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.

Mnoho lidí řeší vybavení předsíně, a tak si pro vás designéři připravili nápady i do této místnosti, např. kam ukládat klíče, jak využít horní skříňky apod. Zajímavá bude také sekce studentského pokoje, kde najdete kromě výškově stavitelného stolu a počítačového doupěte také akustické panely a tapetu vytištěnou digitální technologií.


Na jaké barevné kombinace se můžete těšit?

Barevné schéma bude výrazné a odvážné, stejně jako jsou aktuální zahraniční trendy – najdete zde jako základ červenou, doplněnou o oranžovou a akcenty černé. Nábytek však bude vyroben na míru z kvalitního laminátu v neutrálních šedých odstínech.

Zjistíte tak, jak lze barvy a materiály kombinovat a co dokáže samotná výmalba. Chybět nebudou pečlivě vybrané solitéry italského designu, jako jsou židle, křesla a různé doplňky. Samozřejmostí na expozici budou živé rostliny, které najdete nejen v samozavlažovacích květináčích, ale i zavěšené na stěně.

Mimochodem na stěnách budou také ukázky různých typů nátěrových hmot od klasické až po popisovací nátěrovou barvu či po luminiscenční. A také se dozvíte, jak různě lze aplikovat digitální tisk do každého bytu. Inspirace bude tedy od podlahy, přes nábytek až po doplňky – bude to prostě INSPIRACE PRO BYDLENÍ!

inspirace DS_vizual_final


"Navíc se v této prezentaci myslí i na ekologii, a tak budou na stěny expozice aplikovány desky vyrobené z použitých nápojových kartonů."


vizu jakub_koupelna

FOR INTERIOR 2020 vstupenka ZDARMA ke stažení→

Komentované prohlídky a křest nové knihy

V průběhu celého veletrhu FOR INTERIOR 2020 budou pro návštěvníky připraveny i oblíbené komentované prohlídky, které proběhnou na expozici každý den od 14 hodin. Navíc v pátek od 14:30 hodin proběhne křest a autogramiáda nové knihy od přední interiérové designérky a návrhářky Ivy Bastlové s názvem INTERIÉRY DO DETAILU, ve které najde čtenář více než 50 odpovědí na časté otázky při řešení interiérů s mnoha ilustračními fotografiemi.

Expozice, kterou najdete na veletrhu ve vstupní HALE č. 1, je určena jak pro koncové zákazníky, kteří zde mohou načerpat nápady, jak pracovat se standardními prvky v interiéru jinak a netypicky a jak mohou kombinovat, tak i pro designéry a výrobce nábytku. Tento projekt si pro návštěvníky veletrhu připravil tým designérek v čele s Ivou Bastlovou a hlavním partnerem společností BLUM – specialistou na nábytková kování.

obalka

FOR INTERIOR 2020 vstupenka ZDARMA ke stažení→

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop