Tisk
Nový showroom Miele v Brně

Nový showroom Miele v Brně

Michal Babor | Neděle, 19. prosinec 2010 |

Přidat na Seznam.cz Od prosince 2010 sídlí brněnská centrála a showroom společnosti Miele na zcela nové adrese. Stala se jí moderní administrativní budova Spielberk Office Centre, spojující výhody moderního administrativního komplexu s prestižní polohou v centru města.

Miele Gallery

Podle projektu architektonického studia ADR vznikl na ploše 750 m2 moderní designový prezentační prostor, který nabízí zájemcům o špičkové domácí elektrospotřebiče Miele mnohem více než jejich předvedení. Díky funkčnímu rozdělení prostoru do několika tematických zón mohou návštěvníci získat potřebné informace od perfektně pro školeného personálu, detailně si prohlédnout a vyzkoušet funkční spotřebiče Miele, informovat se o systému inteligentní domácnosti Miele@home v exkluzivním a příjemném prostředí, seznámit se s možnostmi zakomponování spotřebičů do stylového interiéru či využít profesionální poradenskou službu. Nad šálkem lahodného espressa či cappuccina si pak mohou popovídat s přáteli nebo hledat inspiraci pro rekonstrukci kuchyně či koupelny.

Prostory Miele Gallery jsou vybaveny také aktivní kuchyní s funkčními spotřebiči Miele. Všichni, kteří by se rádi seznámili s přednostmi vestavných přístrojů Miele, jejich snadným ovládáním i množstvím rafinovaných detailů, se mohou po předchozí rezervaci zúčastnit předváděcího vaření, na němž se v optimálním počtu 12 osob naučí připravovat vynikající pokrmy rozvíjející kulinářskou fantazii.

Novinkou je zde prostor vyhrazený přístrojům Miele určeným pro profesionální provozy (profesionální pračky, sušičky), v němž nechybí odborné poradenství.

V Miele Gallery nechybí ani kavárna Miele Caffé, kde si návštěvníci mohou vychutnat tzv. zdravou kávu a čerstvě upečené pečivo a moučníky z přístrojů Miele. Kavárna je otevřena od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 hodin.

Stejně jako při výrobě přístrojů Miele je i při zařizování interiéru této budovy kladen velký důraz na využití ekologických a energeticky úsporných materiálů a technologií. Naleznete zde tedy např. prvky v provedení dřeva či kamene. Stěny s vestavnými spotřebiči mají buď lakovanou povrchovou úpravu, nebo je tvoří tapety s přírodními motivy, a vše je působivě podsvíceno LED diodami, prostory pak příjemně osvětlují moderní závěsná svítidla.

Více než showroom

Miele Gallery v Brně není pouze showroomem, kde se lze seznámit se špičkovou kvalitou přístrojů Miele. „Naším cílem je, aby stejně jako její pražský protipól fungovala jako přirozené místo pro setkávání široké veřejnosti i odborníků se zájmem o design, výtvarné umění, architekturu či módu," říká Kateřina Menšíková, marketingová ředitelka Miele ČR.

Svou polohou, technickým vybavením i zázemím je prostor brněnské Miele Gallery ideálním místem pro pořádání nejrůznějších obchodních a společenských akcí, jako jsou konference, přednášky, kongresy, výstavy a vernisáže, módní přehlídky, degustace apod.

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Ostatní”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop