Tisk
V katalogu Energeticky úsporných domů jsou i dřevostavby

V katalogu Energeticky úsporných domů jsou i dřevostavby

Michal Babor | Středa, 30. listopad 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Chtěli byste úsporný dům od renomovaného architekta, ale nechcete investovat individuálního projektu? Pak si možná vyberete některý z projektů z unikátního katalogu Energeticky úsporné domy 2012, v němž nechybí ani dřevostavby.

Kvalitní domy od renomovaných firem 

5Společný počin firmy Isover a sdružení Centrum pasivního domu ukazuje trendy soudobé výstavby založené na principech komfortního bydlení s důrazem na energetickou úspornost, akustickou pohodu a kvalitu vnitřního prostředí zejména z pohledu dostatku denního světla, trvalého přísunu čerstvého vzduchu a příjemných vnitřních povrchových teplot.

Katalog Energeticky úsporných domů obsahuje:

-    vysvětlení základních principů energeticky úsporných domů,

-    domy na klíč a projekty do 30 kWh/(m2a) podle PHPP,

-    projekty od předních architektů Česka a Slovenska,

-    technické listy výrobků pro energeticky úsporné domy,

-    prezentuje variabilitu architektury energeticky úsporného stavění z hlediska velikosti, vzhledu či konstrukčního i materiálového řešení. 

Domy na klíč i nabídka projektů

ing.arch.lubomir_krivka_2Mezi zásadní novinky letošního vydání katalogu Energeticky úsporných domů patří možnost zakoupení projektů prezentovaných domů za uvedenou cenu, dále nabídka pasivních a nízkoenergetických domů na klíč a rozšíření katalogu projektů na česko – slovenský region s možností porovnání a posouzení jednotlivých architektonických řešení.

Dřevostavby nepřišly zkrátka 

Ing._arch._Mojmr_HudecIng.arch._Josef_SmolaZ celkem 65 projektů energeticky úsporných domů prezentovaných v katalogu tvoří polovinu domy na bázi dřeva, ať už z masivních velkoformátových panelů Novatop, systému K-Kontrol nebo difuzně otevřených sendvičových skladeb. Autory projektů jsou čeští i slovenští architekti a zájemce si je může zakoupit ve fázi pro stavební povolení či mohou sloužit jako ukázka rukopisu jednotlivých architektů pro vytvoření zcela individuálního projektu. Tyto projekty doplňuje dále nabídka 15 energeticky úsporných domů na klíč.

Objednávka katalogu  

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (4)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop