Tisk
VZOROVÝ DŮM z adresáře: <small>Exklusive FZ98 – 110 B V6</small>

VZOROVÝ DŮM z adresáře: Exklusive FZ98 – 110 B V6

Dagmar Šimonová | Čtvrtek, 27. prosinec 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Zveme vás na návštěvu prvního, zbrusu nového vzorového domu firmy OKAL, která byla zahájena v březnu tohoto roku v Plzni – Černicích nedaleko obchodního centra Olympia. Od 10. září se můžete projít rodinným domem řady Exklusive FZ 98 – 110 B V6, který je dokonalým představitelem moderní architektury městských domů. A jak bude taková procházka vypadat?

DSC 7769 OKALxPo celou dobu prohlídky vám bude plně k dispozici odborný zástupce společnosti OKAL, který vás provede všemi místnostmi rodinného domu, zodpoví vaše dotazy z oblasti technologie výstavby OKAL domůa poodhalí tajemství spolehlivých a zároveň ekologických způsobů vytápění.

 

Řada Exklusive je nízkoenergetická

DSC 7855 OKALKaždý postavený OKAL dům totiž spadá do kategorie nízkoenergetických staveb. Vynikající termoizolační vlastnosti OKAL domů zajišťuje thermopasivní stěna OKAL dosahující hodnoty koeficientu prostupnosti tepla U = 0,12 W/m2K. Pokud například srovnáme izolační vlastnosti thermopasivní stěny OKAL s běžnou zděnou stěnou, musela by být tato stěna silná skoro tři metry.

DSC 7873 OKALxVýrazné úspory energie je dále dosaženo díky oknům se systémem trojskel s šestikomorovým rámem s koeficientem U pouhých 0,7 W/m2K. Každý OKAL dům je navíc možné vybavit kromě standardních tepelných zařízení i těmi alternativními. Touto cestou lze u OKAL domů ušetřit ještě více provozních nákladů. Vzorový dům bude pro ukázku funkčnosti těchto alternativních tepelných zařízení vybaven řízeným větráním, solárními kolektory a tepelným čerpadlem.

Dům charakterizují moderní čisté linie

DSC 7892 OKALŘada domů Exklusive, ze které byl vybrán pro ukázkovou výstavbu vzorový dům, reprezentuje novou generaci ekostaveb, jejímž cílem je podporovat architekturu ve spojení s přírodou, která beze zbytku naplní všechny individuální požadavky zákazníka. Pro tuto řadu jsou charakteristické moderní čisté linie, velký prostor a luxus. Architektura Exklusive domů zcela koresponduje s hlavními myšlenkami slavné německé výtvarné školy Bauhaus a představuje tak vysoce komfortní bydlení ve velkém stylu.

DSC 7930 OKALExklusive FZ 98 – 110 B V6 je jedinečný rodinný dům s celkovou obytnou plochou 195m2, kterému dominují čistě vedené linie s velkými okenními plochami, nárožními okny, naznačeným vikýřovým štítem a předsunutým vstupním portálem. V této krásné městské vile můžete plnými doušky vychutnávat světlo i prostor. Postarají se o to velké okenní plochy, rohová okna a stropy zvýšené ze standardních 2,5 m až na výšku 2,8 m. Je to ideální dům pro individualisty i pro rodiny s dvěma nebo více dětmi.

Prostorné dispozice postačí i rodině s dvěma a více dětmi

DSC 7907 OKAL (2)Vlevo od vchodu najdeme funkční prostory, vpravo pracovnu a za ní, přes celou šířku domu, kuchyňský a jídelní trakt a částečně oddělený obývací pokoj s arkýřem. V horním patře pak rozděluje velkoryse pojatá galerie s barem prostor pro rodiče s wellness koupelnou od království dětí s vlastní sprchou.

Přijďte se i vy přesvědčit o kvalitě, poctivé řemeslné práci a spolehlivosti profesionálního týmu odborníků a poradců společnosti OKAL.

Exklusive FZ98 – 110 B V6
Dispozice: 5 + 1
Zastavěná plocha: 130 m2
Podlahová plocha: 190 m2
Konstrukční systém: dřevěné celostěnové panely

Cena na klíč: cca 5 200 000 Kč ve standardu
Adresa vzorového domu: Nepomucká ulice, blízko nákupního centra Olympia Plzeň, 326 00 Plzeň – Bručná
GPS: 49°42'15.063"N, 13°25'11.046"E
Tel. 800 106 106, 377 88 24 12, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Otevírací doba: po-pá 10-18 hod, so-ne 10-16 hod

Ostatní vzorové karty z adresáře najdete ZDE.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop