Tisk
MS HAUS s.r.o.: <small>Zveme vás na veletrh DSB</small>

MS HAUS s.r.o.: Zveme vás na veletrh DSB

Helena Petáková | Středa, 17. duben 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Přijďte nás navštívit na brněnském výstavišti v termínu 23.-27. 4. 2013, kde se uskuteční zcela nový veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který se bude věnovat dřevostavbám a konstrukcím. Veletrh DSB – Dřevo a stavby běží souběžně se Stavebními veletrhy Brno 2013.

AHR33cc6e 13vdbc44ed8ef5639a2170a356fb31c4ae9Na stánku společnosti MS Haus s.r.o. můžete shlédnout letošní novinku – film o realizaci dřevostavby rodinného domu MS 15 ve 3D a vážní zájemci o realizaci domu mohou získat mimo jiné slevu na dům dle jejich výběru ve formě komínu s krbem Schiedel Kingfire zdarma při realizaci pouze vrchní stavby zvenčí dokončené, nebo elektrické podlahové topení v celém domě zdarma při realizaci minimálně vrchní stavby na klíč dle popisu konstrukce a rozsahu dodávky.

Nárok na slevu je podmíněn přihlášením se na stánku společnosti MS Haus s.r.o. (pavilon P stánek č. 407) nebo účasti na Dni zavřených dveří v Hradci Králové dne 20.4.2013 a uzavřením smlouvy o budoucí smlouvě o dílo s objednávkou projektu do 30.6.2013. Zahájení realizace nejpozději jaro 2014. Na Vaši účast se těší celý realizační tým společnosti MS Haus s.r.o.

Zveme Vás na "Den zavřených dveří" na stavbě dřevostavby

befac17e0115e356ed8ff6acac80715eDne 20. 4. 2013 zveme zájemce o domy z nabídky naší společnosti na prohlídku rodinného domu typu bungalov - MS 07 před dokončením a zároveň na montáž atypického domu v Hradci Králové. Přijďte si prohlédnout dvě stavby společnosti na stejném místě a zároveň získejte možnost získat zajímavý bonus - komín s krbem Schiedel Kingfire zdarma při realizaci pouze vrchní stavby zvenčí dokončené nebo elektrické podlahové topení v celém domě zdarma při realizaci minimálně vrchní stavby na klíč dle popisu konstrukce a rozsahu dodávky.

Stavby probíhají na adrese:
ul. Františka Žaloudka, Hradec Králové - Svobodné Dvory

Vzhledem k omezenému prostoru na místě staveniště je nutné objednání času prohlídky na telefonním čísle +420 603 158 582 nebo na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Těšíme se na Vaše rezervace času prohlídky.

Dřevostavby MS Haus - záruka kvality

AHR4a6f43 image001Společnost MS Haus je členem tuzemské Asociace dodavatelů montovaných domů a je držitelem Dokumentu národní kvality. Využívá certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů. Výroba a staveništní montáž jsou dozorovány Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským v Praze. Každý prvek je pečlivě kontrolován a sledován, než je umístěn do konstrukce. Další nespornou výhodou certifikace dle Dokumentu národní kvality je nejen kontrola technologie výroby a ale i kontrola teoretické a praktické znalosti všech členů výrobních a montážních čet a tím zaručuje stále stejně vysokou kvalitu provedených prací.

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop