Tisk
KNAUF: <small>Prodává špičkové tmely Sheetrock</small>

KNAUF: Prodává špičkové tmely Sheetrock

Helena Petáková | Pátek, 09. srpen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Koncem minulého roku převzala firma Knauf všechny evropské pobočky firmy USG zahrnující výrobu a distribuci tmelů Sheetrock, profilů DONN a systému stavebnicového vnitřního zasklení Twin. Špičkové tmely Sheetrock, jejichž původem jsou Spojené státy, jsou primárně určeny pro tmelení sádrokartonu, omítek a betonů. Vynikají zejména v jednoduchosti nanášení a to v tenkých vrstvách, dále výbornou přilnavostí k podkladům, pomalu nabíhající závěrečnou pevností nutnou pro aplikaci malby či tapety, a navíc jsou velmi snadno brousitelné.

zedPortfolio tmelů Sheetrock, které existují na trhu již od roku 1953, zahrnuje jednak klasické tmely pro finální tmelení sádrokartonů a vyhlazení povrchů omítek a betonů, ale samozřejmě rovněž i speciální tmely pro efektivní a rychlé celoplošné stříkání povrchů (kvalita Q4). V nabídce dále nechybí praktické a šikovné pomůcky zvyšující v maximální míře efektivitu práce s těmito tmely, jako například výstužné pásky určené do rohů a lomů konstrukcí a řada dalších. V sortimentu najdete i potřebné nářadí a profesionální vybavenípro míchání, nanášení a broušení tmelů, rovněž i systémy pro snadnou ochranu rohů a povrchů bez prasklin.

sheerV první fázi se na trh dostávají produkty Knauf Sheetrock All Purpose Super Finish, což je univerzální pastózní tmel pro finální tmelení sádrokartonových desek a vyhlazování omítek a betonů, dále Knauf Sheetrock Plus 3 Leightweight, což je specializovaná o 35 % lehčí verze tmelu All Purpose, rovněž také Knauf Sheetrock Dust Control, tedy lehčený renovační tmel se sníženou tvorbou prachu při broušení a nakonec Knauf Sheetrock First Coat, tedy základní malířský nátěr určený pro Sheetrockem vystěrkované a vybroušení podklady.

KNAUF Praha, spol. s r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992

13 knaufSádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice. Výroba sádrokartonových desek KNAUF je zařazena do ekologického programu, který významným způsobem přispívá ke zlepšení životního prostředí. Společnost KNAUF distribuuje na trh také příslušenství nezbytné k realizaci jednotlivých systémů příček, podhledů a podlah, ale také tzv. hobby program, tzn. širokou škálu výrobků stavební chemie. Dominantní postavení si KNAUF udržuje také na trhu suchých maltových směsí, kde patří mezi největší výrobce těchto produktů. Svědčí o tom bohatý výrobní program od zdicích malt a štuků, po betony, spárovací hmoty a lepidla. Výrobní sortiment je doplněn odborným poradenstvím, samozřejmostí je dokonalý servis, prodej náhradních dílů, stejně jako odborné zaškolení.

 

 

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop