Tisk
Cesta ze sídliště? Nové malometrážní domy ELK Compact!

Cesta ze sídliště? Nové malometrážní domy ELK Compact!

Lucie Němcová | Pondělí, 12. srpen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost ELK s.r.o. z Plané nad Lužnicí je u nás i v Evropě synonymem vysoce kvalitních dřevostaveb, v posledních letech se však k pověstné kvalitě přidává i invence v nabídce nových rodinných domů. Po velmi úspěšné řadě ekonomických nízkoenergetických domů Praktic vyvinuli projektanti a konstruktéři z Plané nad Lužnicí další novinku – malometrážní domy ELK Compact. Ta je určena pro ty zákazníky, kteří preferují bydlení v rodinném domě, kladou důraz na kvalitu a současně vítají maximální cenovou dostupnost.

Fakta ostatně mluví za vše: Dřevostavby ELK Compact jsou nabízeny ve čtyřech velikostech (od 57 m2 do 74 m2) s variabilními typy střech, cena těchto domů přitom začíná na 1,2 mil. Kč v základním provedení.

ELK Compact 61 vizualizaceJaké bylo zadání pro konstruktéry? Nabídnout zákazníkům malometrážní domy za zaváděcí cenu nepřevyšující 2 miliony Kč a to včetně DPH u dodávky na klíč, při plném zachování výrobní a užitné kvality. Zároveň zachovat plnohodnotný zákaznický servis ELK, včetně všech výhod pro zákazníky společnosti.

Nabídka nových domů dokazuje, že toto zadání bylo splněno. Domy ELK Compact jsou svou velikostí vhodné i na menší pozemky, navíc se hodí i do zahrádkářských kolonií a dalších podobných lokalit. Domy ELK Compact ocení především dvojice bez ohledu na generační příslušnost. Jsou vhodné jako startovací bydlení pro mladý pár, který má k dispozici menší pozemek a nechce bydlet na sídlišti. Zároveň je jakákoli varianta nízkoenergetického domu ELK Compact vhodná pro partnery, kteří si chtějí splnit svůj sen a po aktivním životě si přejí prožít další léta tam, kde to mají rádi a uzpůsobit si bydlení svým současným potřebám.

1 kopie kopieNejmenší dům ELK Compact 57 nabídne na ploše 57 m2 dispozici 2+kk, tedy obývací pokoj s kuchyní, ložnici, koupelnu a zádveří. Dům má půdorys 13,4 x 5,2 metru a je dostupný s pultovou nebo sedlovou střechou. V provedení na klíč, tedy kompletně připraven k nastěhování, je k mání (včetně 15% DPH) za méně než 1,6 mil. Kč.

Podrobná nabídka všech domů řady ELK Compact včetně půdorysů a dispozičních řešení je dostupná na webových stránkách společnosti, bližší informace podají i obchodní zástupci společnosti ELK s.r.o.

Kontaktní vizitka společnosti:
ELK s.r.o.

Sídlo: Strkovská 297, 391 11 Planá nad Lužnicí
Telefon: 381 604 101, 800 900 604
Fax: 381 604 102
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Webové stránky: www.elk.cz

5 kopie kopie

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop