Tisk
PRODESI/DOMESI: <small>Přijďte si vybrat svůj dům!</small>

PRODESI/DOMESI: Přijďte si vybrat svůj dům!

Dagmar Šimonová | Pátek, 13. prosinec 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Milovníci kvalitní dřevěné architektury jistě mají ve svém diáři zaznamenáno datum 6. – 9. února 2014. Právě v těchto dnech se bude na pražském holešovickém Výstavišti konat veletrh Dřevostavby. Jeho návštěvníci budou mít jedinečnou šanci vidět na vlastní oči hned dva typové domy z portfolia společností Prodesi/Domesi. V životní velikosti se zde návštěvníkům představí Futura Freestyle a Futura Neo.


Všichni příchozí si tak budou moci udělat dokonalý obrázek o komfortnosti a prostornosti těchto dvou domů. Navíc budou mít neopakovatelnou příležitost setkat se zde s architekty a zeptat se jich na všechny detaily, které se týkají technologie i architektury.

REZ4922a9 Foto pro Futuru NEO FINALFutura Neo je koncipována jak pro použití stavební technologie „two by four" (sloupková konstrukce), tak CLT technologie (křížem lepené dřevo). Klient si také může vybrat konečnou úpravy fasády. K dispozici je varianta s klasickou fasádou či s částečným nebo úplným obložení dřevem. Díky použitým technologiím patří Futura NEO do kategorie pasivních domů. Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 98m2 a splňuje všechny požadavky moderního bydlení.

151804 01 uvodni01Futura Freestyle je dům pro ty, kteří ani u typového domu nerezignovali na komfort moderního bydlení a design. Tento dům je o multifunkčním prostoru. Může sloužit jako rodinný nebo víkendový dům. Nosná konstrukce domu je navržena CLT technologií (křížem lepené dřevo) v podobě masivních dřevěných panelů. Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 76,5m2. Díky platformě II.NP lze užitnou plochu rozšířit až na 108m2 (4+kk). Celý dům je maximálně otevřen a propojen s exteriérem, zároveň však poskytuje potřebné soukromí.

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop