Tisk
SALON DŘEVOSTAVEB se kvapem blíží!

SALON DŘEVOSTAVEB se kvapem blíží!

Dagmar Šimonová | Úterý, 04. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Již za pár dní se otevřou brány pražského Výstaviště v Holešovicích a SALON DŘEVOSTAVEB, hlavní doprovodný program veletrhu Dřevostavby, přivítá své první hosty. Letos budou mít návštěvníci unikátní možnost obdivovat 40 moderních dřevostaveb zařazených do tohoto projektu. Najdete mezi nimi práce nejen z Čech, ale i ze Slovenska a Rakouska.

Ujít by Vám neměl ani cyklus přednášek architektů, kteří představí své práce z letošního Salonu, MOZAIKA DŘEVOSTAVEB.

Peklo 8970Během pátečního odpoledne (7.února)se budete moci seznámit s 14 nejzajímavějšími projekty našich renomovaných architektů.

 

Schoppernau - Südansicht FESobotní odpoledne (8. února) bude vyhrazeno zahraničním hostům Salonu dřevostaveb. O své zkušenosti se podělí rakouský architekt Matthias Hein, jehož práce je úzce spojena s oblastí Vorarlberska. Norský architekt Geir Brendland představí severský přístup k dřevostavbám v Norsku.

Pasivny dom01 Pokorny architektiNaše nejbližší sousedy, Slovensko, představí Pavol Pokorný, který se zaměří na téma, jak se mění role architekta a vnímání architektury v kontextu společenské objednávky stavět energeticky úsporněji a ekologicky zodpovědněji.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop