Tisk
Hlasujte v soutěži Dřevostavba roku 2014 a vyhrajte obklad společnosti Rako

Hlasujte v soutěži Dřevostavba roku 2014 a vyhrajte obklad společnosti Rako

Lucie Němcová | Úterý, 22. duben 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Již v těchto dnech probíhá druhé kolo soutěže Dřevostavba roku 2014, kde můžete hlasovat a vyhrát jednu z hodnotných cen! Jednou z nich jsou například obklady společnosti Rako včetně grafického návrhu od profesionálů v hodnotě 20 000 Kč mnoho dalších...

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která oslaví v letošním roce 130. výročí svého vzniku.

Stejně jako v loňském roce, také letos časopis Dřevo&Stavby vyhlašuje celoroční čtenářskou soutěž Dřevostavba roku 2014. V každém vydání časopisu Dřevo&Stavby vám formou redakčních návštěv představujeme několik moderních dřevostaveb. Vyberte si mezi nimi svého favorita a dejte mu svůj hlas. Dům, který získá v jednom kole (od jednoho vydání časopisu Dřevo&Stavby k druhému) nejvíce hlasů, se stane semifinalistou a postoupí do závěrečného hlasování. V něm se mezi šesti semifinalisty rozhodne, který dům se stane Dřevostavbou roku 2014 časopisu Dřevo&Stavby.

Hlasování je anonymní, pokud se však na webu zaregistrujete, budete zařazení do závěrečného losování o hodnotné výhry. Hlasovat můžete výhradně na webech www.drevostavbaroku.cz nebo www.drevoastavby.cz, kde najdete také podrobná pravidla soutěže.

Hlasovat v 2. kole soutěže Dřevostavba roku 2014 můžete zde.

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop