Tisk
Navštivte zajímavý vzorový dům Natura Space

Navštivte zajímavý vzorový dům Natura Space

Dagmar Čechová | Pondělí, 13. říjen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Domov, který roste s vámi - to je koncept Natura Space, navržený architekty a designéry jako reakce na stávající nabídku bydlení v rodinných domech. Přijďte se podívat do právě dokončeného vzorového domu, kde se sami přesvědčíte, v čem tento koncept spočívá.

IMG 6690Natura Space reflektuje na změny životního stylu v denní části domu, která je svou otevřenou dispozicí určena ke společnému životu rodiny. Současně nabízí mnoho variant rozčlenění vnitřního prostoru společným blokem koupelny a kuchyně, doplněné druhou úrovní denního prostoru na galerii.

IMG 6757Velkorysý pocit otevřeného prostoru doplňuje nadstandardní prosklení, které vytváří ideální propojení exteriéru s interiérem. Samozřejmostí je použití výhradně dřevěných eurooken a dveří.

IMG 6766 Velký výběr pokojů, pracoven či technických místností k připojení k dennímu modulu vám umožňuje získat bydlení zcela podle vašich představ, a to nejen v počtu místností, ale i celkovou dispozicí.

IMG 6830Připojování pokojů je možné i dodatečně, rychle a bez omezení provozu domu. Dům Natura Space se zcela přizpůsobí různým nárokům na bydlení v průběhu vašeho života. Díky nadstandarně kvalitnímu konstrukčnímu systému lze dosáhnout mimořádně nízkých provozních a pořizovacích nákladů.

Popis vzorového domu ve Středoklukách u Prahy:

stredokluky-exterierNáš právě dokončený vzorový dům Natura Space je bungalov s galerií se třemi přídavnými moduly. Má klasickou sedlovou střechu se sklonem 45° a střešní krytinu tvoří klasická betonová taška Bramac, vzor Tegalit. U exteriéru byla zvolena kombinace fasád bílé akrylátové a přírodní modřínové. Zajímavostí a designovým prvkem u projektu Natura Space je zakrytí okapů a svodů u provětrávané fasády ze sibiřského modřínu - díky tomu jsou zvýrazněny čisté linie domu. Součástí domu je garážové stání pro vozidlo se skladem např. pro zahradní nábytek či nářadí.

stredokluky-interierVnitřní dispozice domu je 6 x 9m s rozšiřujícím modulem 2,7 x 1,8 m, sloužícím jako vstupní hala, a dalším rozšiřujícím modulem 3 x 4m s propojovacím krčkem, který slouží jako ložnice se šatnou. Hlavním prvkem Natura Space je příčná galerie v hlavní části domu, kterou lze využít například jako pracovnu, relaxační místo či příležitostné spaní pro hosty. Jádro domu je u štítové strany, kde jsou umístěny všechny instalační prvky (elektroinstalace, odpad, vodovod, atd.), koupelna a kuchyňská linka.

IMG 6774Vzorový dům je vybaven moderními technologiemi: tepelným čerpadlem, rekuperací, podlahovým vytápěním a inteligentní elektroinstalací, která řídí chování domu a zajišťuje tak ekonomické a nízkoenergetické prvky. Tímto se dům stává naprosto bezúdržbovým a plně funkčním domem.

logo naturaPo domluvě s naším obchodním oddělením je možné shlédnout i další naše domy v různých fázích výstavby.

Více informací, objednávku prohlídky vzorového domu či zaslání našeho katalogu a kontakty naleznete na našich webových stránkách www.naturaspace.com.

Text a foto: Natura Space CZ

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop