Tisk
Právě vyšel nový Adresář!

Právě vyšel nový Adresář!

DAS | Neděle, 08. únor 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Šestý ročník už tradičního speciálního vydání časopisu Dřevo&Stavby - Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2015 - právě opouští areál tiskárny.

Publikace již tradičně přináší abecední prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva. Ročenka obsahuje kromě přehledu konstrukčních systémů dřevostaveb také prezentaci vzorových domů, samozřejmě na bázi dřeva, ale především seznam firem dodávajících montované i masivní dřevostavby. Novinkou letošního ročníku je samostatná sekce architektů a projekčních ateliérů, které nabídnou své služby těm, kdo se rozhodnou pro individuálně navrženou stavbu.

Svou předpremiéru si letošní Adresář už odbyl na pardubické výstavě Moderní bydlení a zahrada 2015, své čtenáře si ale najde (také už tradičně) především na pražského veletrhu Dřevostavby 2015, kde si jej budou moci zájemci vyzvednout zdarma na stánku časopisu Dřevo&Stavby. Předplatitelé jej dostanou zdarma s vydáním 2/2015 svého časopisu. K dispozici bude samozřejmě i na dalších významnějších výstavách a veletrzích týkajících se dřevostaveb a bydlení. Termíny veletrhů najdete v našem kalendáři akcí.


 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop