Tisk
Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2016 se blíží!

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2016 se blíží!

Redakce | Středa, 13. leden 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Srdečně vás zveme k návštěvě veletrhů věnovaným energeticky úspornému bydlení, které se konají v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 4. – 7. 2. 2016.

 

Máte jedinečnou příležitost poznat a získat osobní kontakty na více než 100 kvalitních firem, které vám poskytnou všechny informace nezbytné pro výstavbu dřevostavby nebo pro pořízení moderního vytápění.

Ve střední hale Průmyslového paláce se můžete těšit v rámci veletrhu Dřevostavby na reálnou podobu moderní roubené stavby, třípodlažní objekt systému europanel, speciální interaktivní expozice nebo masivní hradby kanadského srubu z různých typů průřezů.

V pravém a levém křídle paláce naleznete systémy suché výstavby, podlahy, fasády nebo dřevoobráběcí stroje. Nebudou zde chybět ani izolační systémy, stínící technika, okna, nářadí anebo nosné konstrukce. Zájemci o obor se zde mohou seznámit se zástupci nejvýznamnějších škol. Doprovodný program v auditoriu střední haly je věnován především těm z vás, kdo o kvalitní nízkoenergetické nebo pasivní dřevostavbě reálně uvažují. Navštivte největší veletrh dřevěných staveb v České republice!

Colona cerna_web

 

Návštěvníci souběžného veletrhu Moderní vytápění se mohou těšit na novinky ze světa tepelných čerpadel, solárních panelů, vytápění pomocí kotlů nebo designových krbů a kamen. Ani zde nebude chybět doprovodný program na aktuální témata z oboru vytápění. Odborníci zde představí koncepce programů Nová kotlíková dotace, Nová zelená úsporám, Tepelné čerpadlo jako úsporný a moderní zdroj vytápění a chlazení a novou povinnost označovat spotřebiče určené pro vytápění a ohřev vody energetickými štítky. Součástí veletrhu je i projekt Chci výhodnější energie – změna dodavatelů energií, který zřizuje společnost dTest.

Pro ty z vás, kdo rádi soutěží, je připravena atraktivní soutěž, v níž jsou hlavní cenou luxusní dvouplášťová krbová kamna od společnosti Morso (model 3142).

Přijďte se inspirovat a poradit, jak chytře investovat! Těšíme se na Vás!

Vaše komentáře (2)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop